Про нас
увійти

Перемагати зобов’язані

категорія: Футбол | дата: 11 08 2011
Перемагати зобов’язані

В четвертий тур чемпіонату Другої ліги тернопільська “Нива” входить із трійкою у графі очки. Минулий тур став справжньою радістю для всіх вболівальників. Довгоочікувана перемога, впевнена гра, забивні новачки. Що ж буде цього разу?

“Нива” вдруге спробує дебютувати вдома

Варто сказати, що тернопільська публіка, яка не має змоги їздити на виїзні матчі команди ще не бачила своїх улюбленців у дії. Матч з “Сумами” не відбувся, а тому на нас очікує своєрідний “дубль-два”. Навіть сам пан Бальчос, очільник ПФЛ, говорив нещодавно у Тернополі, що в нас майбутнє – є!

Перемога над “СКАД-Ялпугом” та останні заяви чиновників в душу простого народу вселяють просто неймовірні амбіції, побачити через кілька років команду серез учасників Прем’єр-ліги. Проте для цього треба працювати і працювати. А зараз варто перемагати і перемагати.

До матчу у Тернополі – явний фаворит “Нива”. Розбивши у минулому турі “аеромобільну дивізію” наші футболісти тепер готові здолати сам “Реал”, але з приставкою “Фарм”.

Якщо подумати логічно, то у першому турі наш минулий суперник “СКАД-Ялпуг” переміг майбутнього – 2:1. Ми ж у минулому турі здолали болградців. Напрошується логічний висновок – “Нива” повинна просто розірвати южненську команду, але розсудить гра...

Напевно вже бояться

Про настрій южненського колективу можна тільки здогадуватися. Команда має лише одне очко і два програші. Якщо “Реал Фарм” ознайомився із відеооглядом матчу “Ниви” та “СКАДу”, то нашим суперникам має бути страшно.

Команда цього року разом із “Єдністю”, та другим “Чорноморцем” буде боротися за своєрідне “виживання”. Що й говорити, якщо одна особа у команді, а саме Микола Ліховідов водночас являється тренером, президентом та головним спонсором “Реал Фарму”.

Звісно така ситуація видається “дикою”, але у людей є бажання грати у футбол, є кошти, є можливості. Тому вже у суботу зможемо пересвідчитися, наскільки готові наші опоненти до серйозної гри.

Прогноз sports.te.ua – 3:0
 

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook