Про нас
увійти

ФК Тернопіль переглядає екс-футболіста ФК Севастополь

категорія: Футбол | дата: 28 01 2015
ФК Тернопіль переглядає екс-футболіста ФК Севастополь

Другий день тренується з ФК Тернопіль екс-футболіст ФК Севастополь Тарас Мороз.

Тарас Мороз (21.02.1996 р.) є вихованцем тернопільського футболу (тренер Роман Курдупель). Довгий час виступав у дитячо-юнацькій футбольній лізі України за тернопільську ДЮСШ. У 2012 році переїхав до Криму, де захищав кольори юнацької команди ФК Севастополь-СДЮШОР-5.

Провівши один повний сезон Тарас був зарахований до команди ФК Севастополь, за який виступав у турнірі дублерів команд Прем’єр-ліги (вісім матчів та один забитий гол). Останній матч за севастопольців Мороз зіграв 9 квітня 2014 року проти полтавської Ворскли. У зв’язку з анексією Криму Російською Федерацією, Тарас Мороз змушений був повернутися на материкову України.

В першій половині 2014 року молодий півзахисник виступав у чемпіонаті Тернопільської області за команду Поділля-Агрон (Тернопільський р-н.) за яку відіграв 8 матчів та забив 3 голи в чемпіонаті та ще два матчі провів у кубку області. В другій частині сезону Мороз перейшов до теребовлянської Ниви з якою став чемпіоном Тернопільщини. За Ниву Тарас зіграв 7 матчів та відзначився 5 голами. З показником 8 забитих м’ячів Тарас Мороз поділив 4-5 місця у суперечці бомбардирів чемпіонату Тернопільської області.

За словами головного тренер ФК Тернопіль Василя Івегеша, Тарас Мороз на тренуваннях справляє приємне враження, виконавський хлопчина. Тому все залежиться він нього, чи зможе він свою грою та відношенням до футболу стати в нагоді муніципальній команді. Плюсів Морозу може додати те, що він є студентом педагогічного університету (перший курс), тому на нього можна розраховувати в тому числі і як на футболіста студентської команди ФК Тернопіль-Педуніверситет, котра є лідером чемпіонату України серед команд ВНЗ. А це вже особисто для нього пряма дорога до студентської збірної України, базовою командою якої є саме ФК Тернопіль-Педуніверситет.

Джерело: ФК Тернопіль

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook