Гравці ФК Тернопіль допомогли збірній України розгромити донецький Шахтар

категорія: Футбол | дата: 17 01 2015

Вчора, 16 січня, відбулися стартові матчів ювілейного, вже двадцятого за ліком Меморіалу Олега Макарова.

У ньому бере участь студентська збірна України. В дебютному матчі студенти переграли донецький Шахтар (U-17) — 5:0. В цьому поєдинку брали участь всі чотири викликані до збірної гравці ФК Тернопіль.

Троє з них, а саме Богдан Семенець, Ігор Мединський та Віталій Богданов, відіграли повністю перший тайм і при рахунку 3:0 на користь студентської команди були замінені. Натомість весь перший тайм і 30 хвилин другого провів ще один тернополянин, капітан збірної та її ліберо Ігор Курило. Зауважимо, що до двох з трьох м’ячів забитих збірною в першому таймі долучилися гравці муніципального клубу. Вони хоча й не відзначилися забитими голами, однак записали на свій рахунок дві гольові передачі. Ними відзначилися Віталій Богданов та Ігор Мединський.

Як відзначив один з тренерів студентської збірної Василь Івегеш, усі тернополяни провели зустріч на високому рівні. А були замінені по тій причині, що наставники збірної хотіли переглянути всіх запрошених до команди футболістів. Власне саме тому по ходу матчу було проведено аж 11 замін.

Завтра, 17 січня, студентська збірна України в групі "С" гратиме проти команди з Київщини Хілд-Любомир з смт. Ставище (сьоме місце вищої ліги чемпіонату Київської області).