Про нас
увійти

Сергій Надал: "ФК Тернопіль має грати в Прем’єр-лізі"

категорія: Футбол | дата: 13 12 2014
Сергій Надал:

Почесний президент ФК Тернопіль Сергій Надал в експрес-коментарі підбив підсумки виступів команди в літньо-осінній частині сезону-2014/15.

— Я знаю, як перед початком сезону переживав тренер, хвилювалося керівництво клубу, думаю, кожен із футболістів мав страх, як то воно буде. Зараз, відігравши першу частину сезону, бачимо, що нічого страшного немає. У першій лізі можна грати і вигравати. Команда завершила першу частину сезону на четвертому місці, і це дуже хороший показник для новачка. Футболісти відпрацювали на полі, тренер разом з помічниками готував гравців тактично, психологічно та фізично, а керівництво клубу відпрацьовувало взяті на себе зобов’язання. Завдяки спільній командній грі ми досягнули того результату, який маємо сьогодні, — відзначив Сергій Надал.

За словами почесного президента, зупинятися на досягнутому муніципальний клуб не збирається. 

— Сьогоднішні здобутки команди говорять, що потенціал у колективу дуже великий і ФК Тернопіль може завершити сезон набагато краще. І коли ми раніше вагалися та переживали, як то буде у першій лізі, лише би втриматися, то сьогодні можу відверто сказати, що маємо дуже чіткі амбіції на те, що ФК Тернопіль має грати в Прем’єр-лізі. Причому зайти до української футбольної еліти прагнутимемо щонайменше з третього місця. Скептики можуть мені дорікнути. Натомість згадую, коли команда тільки починала грати у другій лізі. Керівництво ПФЛ України тоді розповідало, що у ФК Тернопіль не буде майбутнього, комунальний клуб ніколи успішно не гратиме. Але через незначний проміжок часу, коли наша муніципальна команда здобула "бронзу" в другій лізі та виборола путівку до першої, ці особи змушені були вибачитися, — резюмував почесний президент ФК Тернопіль.

Джерело: ФК Тернопіль

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook