Дебют Ільющенкова у збірній України зіпсували ізраїльтяни і наші захисники

категорія: Футбол | дата: 01 03 2012

29 лютого тернополянин провів свою дебютну гру у складі "молодіжки", яку тренував Геннадій Литовченко.

Нагадаємо, що Ільющенкова включили у заявку на матч проти збірної Ізраїлю. Інша гупа молодих українських талантів провела гру проти команди Португалії.

Наш земляк вийшов у основі збірної України з перших хвилин гри. До завершення матчу м’яч чотири рази перетинав лінію воріт Ільющенкова і українська "молодіжка" поступилася Ізраїлю з рахунком (4:0). Дебют нашого голкіпера зіпсувала жахлива гра захисників.

Так звана група "А" молодіжної збірної України теж свій матч програла. Збірна Португалії засмутила українців з рахунком 2:0. До речі, 71-у хвилину у цьому поєдинку провів екс-футболіст тернопільської Ниви — Юрій Путраш. Сьогодні він захищає кольори сімферопольської Таврії.