Про нас
увійти | реєстрація

Богдан Самардак: "У Тернополі з двох команд можна зробити одну, але дуже сильну"

категорія: Футбол | дата: 25 11 2014 | переглядів: 857
Богдан Самардак:

Головний тренер тернопільської Ниви, в ексклюзивному інтерв'ю 1football.info, підвів підсумки осінньої частини чемпіонату.

— Якщо говорити в цілому, то підсумками осінньої частини чемпіонату залишилися задоволеними, — взяв слово Самардак. — Ви ж пам'ятаєте, які проблеми були у нас влітку. Команда ніяк не могла зібратися, ми не проводили зборів, не було належної комплектації. Потрібні кондиції набирали по ходу сезону. Вважаю, що виступили непогано. Трішки змастили кінцівку, коли поступилися в трьох матчах поспіль, але в цілому картина не така вже й сіра.

— Поганий старт став результатом проваленої підготовчої роботи, або були інші причини?

— Крім провалу у підготовці, фактором, який вплинув на провалений старт, була погана комплектація. Посудіть самі: вже два тижні йшов чемпіонат, а ми все ще продовжували шукати футболістів. Я зустрічався з одним з агентів, він дав мені кілька гравців. Згодом виявилося, що вони не того рівня, щоб грати в першій лізі. Тому довелося все починати спочатку: відраховувати одних, запрошувати інших ... Самі розумієте, як складно в таких умовах працювати. До того ж, ми перебували в цейтноті. Часу, щоб переглянути гравців у нас не було. Брали тих, хто був, або тих, про можливості яких знали.

— Виконавці, яких запросили вже по ходу сезону, виправдали довіру?

— Звичайно. Дурай і Озарків, наприклад, до нас приєдналися одними з останніх. Їх поява в команді значно посилило конкуренцію, та й сама гра змінилася. Це зрілі, що відбулися футболісти, які знають, як грати, а головне вміють це робити. Мені такий підхід імпонує. Я не люблю, коли м'яч просто вибивають вперед. Потрібно, щоб на полі була думка.

— Які матчі можете записати собі в актив, а які були відверто провальними?

— Не можу сказати, що у нас траплялися провали. Хіба що ось в кінці, коли ми тричі поспіль поступилися — Зірці, Динамо-2, Буковині ... Але провалів там не було. Хіба що перший тайм у Чернівцях мені не сподобався. А так Зірка на той момент була просто сильніше, хоча і там були питання. У ворота суперників не поставили два явних пенальті. З киянами була цілком рівна гра, але вони забили, а ми ні. З Буковиною проспали весь перший тайм, але потім могли врятувати гру. Була і штанга, і поперечина, і ще багато нереалізованих моментів. А якщо говорити про позитив, то першою грою, яка мені сподобалася, був матч з Сумами. На той момент чемпіонат йшов вже цілий місяць, і наша команда була практично сформована. Сподобався матч і з Миколаєвом, де ми програвали — 0:1, але зуміли перемогти — 3:1. Якщо говорити про гостьовіігри, то ми гідно виглядали в матчі з алчевською Сталлю...

— Двом командам у Тернополі не тісно?

— Кому як, а мені ніхто не заважає. Може комусь і потрібен зайвий ажіотаж, але мені його точно не потрібно. У нас нормальні, робочі відносини. Та й як може бути інакше, якщо ми граємо і живемо в одному місті? На мій погляд, у Тернополі з двох команд можна зробити одну, але дуже сильну. Це і є моя мрія.

— Взимку зміни в команді будуть?

— Я хотів би залишити в команді всіх тих, з ким ми пройшли осінню частину чемпіонату. Однозначно запросимо ще трьох-чотирьох виконавців. Якщо так і станеться, зуміємо на належному рівні пройти і весняний відрізок чемпіонату.

— Борги по зарплаті і преміальним в клубі великі?

— Невеликі. Вони не того рівня, щоб про них навіть згадувати.

— План підготовки під час зимового антракту вже зверстаний?

— Визначеність, думаю, настане десь в середині грудня.

— Це залежить від фінансів?

— Якщо будуть гроші, то зможемо виїхати кудись на збори, а якщо ні, то будемо готуватися вдома.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Стрічка новин