Ігор Озарків: "В останній грі проти ФК Тернопіль потрібно тільки перемагати"

категорія: Футбол | дата: 12 11 2014
Ігор Озарків:

Західноукраїнське дербі — це завжди жорстка боротьба на полі, непоступливість і жага до перемоги. Саме такий матч мали змогу бачити вболівальники в Чернівцях у 16 турі Першої ліги, де зустрічалися два запеклих суперники — Буковина і Нива.

Буковина, отримавши напередодні нового президента, котрий уже почав погашати заборгованості перед ПФЛ і виплачувати гравцям частину зарплати, вийшла на поле із божевільною мотивацією. Чернівчани хотіли записати в свій актив першу перемогу в цьому сезоні, і це їм вдалося. А Нива уже три матчі зазнає поразки з однаковим рахунком — 0:2.

Кореспондент UA-футбол поспілкувався з півзахисником Ниви Ігорем Озарківим про поразку його команди в дербі, а також причини поразок тернополян в останніх трьох зустрічах.

— Ігоре, скажи, будь ласка, які в тебе склалися враження від гри з Буковиною?

— Гра була до забитого м’яча: хто забив, той і виграв. Так склалось, що Буковина забила в першому таймі, тому і стала ближчою до перемоги. У нас в другому таймі було дві штанги. Реалізуй ті моменти — і все б склалося по-другому. Але ми не змогли забити.

— Західноукраїнське дербі славиться жорсткою боротьбою на полі, непоступливістю і жагою до перемоги… Як Нива налаштовувалась на цей поєдинок?

— Ми налаштовувалися на цей матч так як на кожен календарний. Ми знали, що в Чернівцях буде важко грати. В минулому матчі ми виграли 5:3, а цього разу сильнішими були чернівчани. Я вітаю суперника з перемогою.

— На чому акцентував увагу перед матчем тренерський штаб?

— Тренерський штаб хотів, щоб команда контролювала м’яч і створювала гостроту в атаці. В нас були моменти, але, на жаль, ми не зуміли їх реалізувати. Ниві треба вигравати в останній грі вдома (в рамках 17 туру команда Самардака зіграє в ще одному дербі — з ФК Тернопіль), щоб з гарним настроєм піти у відпустку.

— Гол в роздягальню якось вплинув на моральний стан команди?

— Ми не вперше пропускали на останніх секундах перед перервою, а уже в другому таймі відігравалися. Тому, я вважаю, що гол в роздягальню якось кардинально не вплинув на стан команди.

— Така гра Буковини стала несподіванкою для вашої команди? Не було недооцінки суперника? Буковина ж зараз у глибокій кризі і являється основним аутсайдером ліги…

— Чесно кажучи, нас трішки спантеличила така гра чернівецького клубу. Вони боролись, забили, але я б не сказав, що Буковина нас повністю переграла. В нас теж були моменти, але команда Гія просто забила два м’яча і виграла цей матч.

—Нива прибула на цей матч у ранзі фаворита… Не було недооцінки суперника?

— Ні, ніякої недооцінки не могло і бути. Ми знаємо, як важко грати з Буковиною. Згадайте останній матч, який завершився з рахунком 5:3.

— Чого не вистачило для перемоги вашій команді?

— Забитого голу. Якби ми зуміли забити Буковині, то все б склалось інакше.

— Після виїзної перемоги над Гірником-Спорт Нива тричі програла своїм суперникам з однаковим рахунок 0:2. В чому причина таких негативних результатів тернопільського клубу?

— Я навіть не знаю, чому ми програли ці матчі… Нива на кожну гру виходить, як на останній бій, налаштовується тільки на позитивний результат. Але якщо ми пропустили, то забити ми не змогли. Звичайно, це і стало причиною підсумкових результатів останніх матчів. Останній матч із Тернополем потрібно тільки перемагати.