Галичанка дала бій Хіміку, але знову поступилась

категорія: Футбол | дата: 01 11 2014
Галичанка  дала бій Хіміку, але знову поступилась

І у другому матчі 4 туру жіночої Суперліги з волейболу тернопільська Галичанка поступилась чемпіонкам України з рахунком 3:0.

Цього разу Хімік не володів відчутною перевагою на майданчику, а Галичанка мала всі шанси щоб бодай виграти у Южному одну партію. "Розбір польотів" після вчорашнього провалу тернополянок дав свої плоди — у всіх трьох сетах гості боролися до останнього.

У першій партії тернополянки вдало провели кінцівку, але наздогнати Хімік не вдалося (25:21). Найбільш інтригуючою у матчі видалася друга партія, яка завершувалася на тай-брейку. Перевагою впродовж сету володіли тернополянки і мали чудовий шанс виграти за рахунку (21:24) на свою користь. Проте більш досвідчені господарки майданчика знайшли у собі сили щоб переламати хід партії і перемогли (28:26). Останній сет перетворився на формальність (25:17).

Таким чином Галичанка зазнає перших втрат очок у сезоні. Після четвертого туру в активі тернополянок залишається 18 очок.