Про нас
увійти

ФК Тернопіль взяв в Олександрію 16 футболістів

категорія: Футбол | дата: 23 10 2014
ФК Тернопіль взяв в Олександрію 16 футболістів

23 жовтня в Олександрії відбудеться календарний матч чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги між ФК Олександрія та ФК Тернопіль. Початок о 17.00.

На гру з ФК Олександрія тернопільські тренери взяли 16 футболістів. Це, воротарі — Сергій Русан, Микола Плетеницький; захисники — Андрій Дубчак, Ігор Курило, Степан Клекот, Сергій Атласюк; півзахисники — Андрій Кондзьолка, Ростислав Волошинович, Ігор Мединський, Роман Гаврилюк, Юрій Соколовський, Тарас Кривий, Тарас Гром’як; нападники — Богдан Семенець, Артур Дорі, Іван Тарабалко.

Як повідомив головний тренер ФК Тернопіль Василь Івегеш, не поїхали з командою травмовані Василь Чорний (проходить відновлювальні процедури після операції на хрестоподібних зв’язках), Сергій Полянчук (тільки зняли шви, тому тренери не ризикнули взяти його на виїзний матч), Віталій Богданов (розрив "задньої", вибув з командної обойми на невизначний термін), а також третій воротар Іван Мельник, молодий оборонець Олег Тракало (залагоджує питання в ліцеї) та Сергій Куріцький (за сімейними обставинами).

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook