Про нас
увійти

Андрій Кондзьолка: "Завдання виходу у Прем'єр-лігу у ФК Тернопіль немає"

категорія: Футбол | дата: 23 10 2014
Андрій Кондзьолка:

31-річний капітан ФК Тернопіль Андрій Кондзьолка на прохання клубної прес-служби розповів про готовність команди до майбутнього поєдинку з лідером першої ліги ФК Олександрія.

— Завдання в нас у цьому матчі, як і в будь-якому іншому, незмінні — набирати очки. Разом з тим, знаємо, що в Олександрії буде важко, адже наш суперник по турнірній дистанції йде без поразок та має лише дві нічиї. Команда побила рекорд першої ліги по кількості перемог на старті сезону, до того ж ставить завдання виходу до Прем’єр-ліги.

— Команда з Олександрії Вам відома, адже нещодавно грали з нею в рамках кубку України. Які можеш відзначити сильні і слабкі її сторони?

— Наш суперник укомплектований дуже кваліфікованими та технічними гравцями, багато з яких пройшли школу Прем’єр-ліги, які на футбольному полі роблять все набагато швидше за інших А щодо згаданого Вами матчу, то нам тоді вдалося з ФК Олександрія зіграти внічию. Але то був домашній поєдинок, на виїзді ж буде значно складніше.

— У поєдинку ФК Олександрія – ФК Тернопіль зустрічаються перша і третє команди першої ліги. Вам вже звично грати топові поєдинки туру, чи як дебютанту ліги, поки не звична така значна увага до тернопільської команди?

— У нас ледь не кожна гра відбувається з командою з верховної частини турнірної таблиці. По правді кажучи, ми не особливо дивимося до турнірної таблиці, хоча добре знаємо, що команди йдуть нога в ногу, розрив між колективами незначний. Відповідно, коли ти раз оступаєшся, можеш одразу опуститися на кілька сходинок вниз в турнірній таблиці. Тому, чи це центральний матч туру, чи ні — налаштування в нас на кожного суперника однакове, позаяк колективи в першій лізі приблизно однакового рівня. Хоча, ФК Олександрія в цьому плані вирізняється, але намагатимемося і йому дати бій.  

– Андрію, тернопільська команда довгий час знаходиться у верхній частині турнірної таблиці. Вболівальники неодноразово задають запитання, а, мовляв, не стоїть перед ФК Тернопіль завдання виходу до Прем’єр-ліги?

— Ні, у нас завдання виходу до Прем’єр-ліги немає. Нам тренери ставлять прості цілі — в кожному матчі здобувати очки, тобто зіграти внічию чи перемогти. Звичайно, краще, коли це будуть перемоги і їх буде якомога більше, але якихось великих завдань на сезон перед нами ніхто не ставив. Перед чемпіонатом думали, що, як для дебютанта першої ліги, непогано було б бути в десятці. Нині так стається, що своєю грою та результатом ФК Тернопіль стоїть трішки вище попередніх цілей і ми на це не ображаємося.  До того ж, вже й опускатися певного рівня не хочеться. У всякому разі, будемо старатися, щоб не втрачати здобутих позицій.

Джерело: ФК Тернопіль

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook