Про нас
увійти

Бальчос відвідав Тернопіль

категорія: Футбол | дата: 11 08 2011
Бальчос відвідав Тернопіль

За мету робочого візиту поставлено знайомство з функціонуванням та перспективами футбольного клубу "Нива". У ході візиту пан Бальчос поспілкувався з губернатором Тернопільської області Валентином Антоновичем Хоптяном.

- Губернатор області серйозно взявся за розвиток соціальних програм, зокрема, футболу, розуміючи, що футбольний клуб "Нива" у певному сенсі є візитною карткою всієї області. Він ознайомлений зі станом справ клубу і з наявністю фінансових проблем у тому числі, що, можливо, і стоїть на заваді досягнення більш позитивного результату виступів команди у чемпіонаті. Так, пан Хоптян акцентував увагу на необхідності зробити все можливе задля того, щоб перед тернопільським клубом з’явилася перспектива стабільного виступу у змаганнях серед професіональних команд. З питань функціонування та фінансування клуб курують заступник губернатора Петро Гоч та голова Збаразької районної адміністрації Автанділ Мдінарадзе. До речі, пан Мдінарадзе був президентом ФК "Нива", команда якого свого часу брала участь у змаганнях серед команд вищої ліги, а також займав посаду віце-президента ПФЛ.

У своїй розмові з президентом ПФЛ губернатор відокремив необхідність створення міцної основи для функціонування конкурентоспроможного професіонального футбольного клубу. Більше того, у програмі соціальної розбудови області значну увагу з боку облдержадміністрації приділено саме розвиткові футболу. Якщо минулого року у чемпіонаті області брали участь шість команд, то цього сезону тернопільська область представлена 22 аматорськими колективами. Кожний район представлений футбольною командою, яка бере участь у першості області.

Крім цього, заступник губернатора повідомив, що в районних центрах розпочато масштабне будівництво стадіонів, що відповідатимуть усім сучасним вимогам. Не меншу увагу керівництво області приділяє розвиткові дитячо-юнацьких спортивних шкіл з перспективою централізації, що має на увазі створення окремих спеціалізованих класів при загальноосвітніх школах.

Інший напрям роботи керівництва тернопільської облдержадміністрації – це створення міцної фінансової бази. За словами заступника губернатора Петра Володимировича Гоча, тісна співпраця з потужними комерційними структурами дозволить залучити кошти, що спрямовуватимуться на розвиток спорту у Тернопільській області. На останній нараді, яка відбулася після зустрічі з президентом ПФЛ, досягнуто домовленості між керівництвом області та представниками комерційних структур стосовно інвестицій у розвиток футболу на Тернопільщині та футбольного клубу "Нива" зокрема.

Джерело: ПФЛ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook