Важка перемога ФК Тернопіль над Геліосом

категорія: Футбол | дата: 19 10 2014

Сьогодні, 19 жовтня, у Тернополі відбувся матч 13-го туру Першої ліги. Місцеві муніципали з рахунком 1:0 подолали харківський Геліос.

Матч у Тернополі видався доволі скучним на гольові моменти, але водночас насичений на боротьбу та ігрові зіткнення між футболістами. Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, але ближчими до відкриття рахунку були господарі. Кондзьолка спершу небезпечно пробивав у падінні, але у ствір воріт не влучив. Згодом на ударну позицію вивели Семенця, але Богдан теж не влучив у ціль.

Хороший момент господарі втратили на старті другого тайму. Волошинович наважився на удар здалеку і м’яч, після рикошету від захисника Геліоса, полетів під поперечку. Проте у цьому епізоді блискуче зіграв воротар гостей Денис Сидоренко, який витягнув круглого і перевів м’яч на кутовий. Проте героєм матчу воротарю Геліоса стати не судилося. Саме його груба помилка призвела до поразки харківчан. Захисник відпасував на Сидоренка, а той у простій ситуації дозволив обіграти себе реактивному Семенцю, який буквально зайшов у ворота з м’ячем, відкривши рахунок.

До честі Геліоса варто сказати, що гості у другому таймі мали два дуже хороші моменти для взяття воріт. В обох випадках по воротах Сергія Русана пробивав Задоя, але двічі Тернопіль рятував голкіпер.