ФК Тернопіль-Педуніверситет сильніший за кременецький Буревісник

категорія: Футбол | дата: 15 10 2014

Сьогодні, 15 жовтня, на міському стадіоні Тернополя відбувся матч 3-го туру чемпіонату України серед команд ВНЗ.

ФК Тернопіль-Педуніверситет у своєрідному дербі зустрічався з кременецьким Буревісником. До очної зустрічі земляки ділили першість, адже мали у своєму активі по 6 очок.

Загалом гра пройшла у рівній боротьбі, проте студентам з Тернополя пощастило більше. Перший тайм команди провели без голів. У другому футболісти з Кременця мали перевагу, атакуючи ворота суперника, і упустили низку нагод щоб відкрити рахунок.

Проте на 70-ій хвилині після навісу з правого флангу, головою забив форвард ФК Тернопіль Іван Тарабалка. Після цього гості залишилися у меншості, хоча навіть це не завадило Буревіснику створювати моменти біля чужих воріт

Остаточний рахунок гри встановив той же Іван Тарабалка, забивши вже на доданих арбітром хвилинах — (2:0). Таким чином ФК Тернопіль-Педуніверситет очолює турнірну таблицю конференції "Захід", маючи максимальну кількість очок після трьох поєдинків у чемпіонаті.