Про нас
увійти | реєстрація

Богдан Семенець: "Конфліктів у гравців ФК Тернополя з футболістами Ниви немає"

категорія: Футбол | дата: 15 10 2014 | переглядів: 773
Богдан Семенець:

У нинішньому сезоні зухвалими виявилися дебютанти першої ліги. Гірник-Спорт, дніпродзержинська Сталь і Тернопіль розмістилися в першій четвірці.

Це говорить багато про що. Одним з порушників спокою став нападник Тернополя Богдан Семенець, який забив у чемпіонаті вже 7 м'ячів, а ще один раз він засмучував суперників в Кубку країни. Причому всі голи Богдан провів з гри. Але все могло скластися по-іншому. На початку нинішнього року контракт Семенця з клубом був розірваний, і він збирався навіть покинути команду. Але потім сторони все-ж владнали нові формальності, і форвард знову забиває за Тернопіль. І робить це регулярно.

— Незважаючи на те, що пройдено трохи більше третини дистанції, можна сказати, що Тернопіль вже став своїм у першій лізі?

— Якщо дивитися на турнірну таблицю, то думаю, що так. У першій лізі ми вже стали своїми. Наша команда грає легко, забиває чимало, вірю в те, що ми приносимо радість уболівальникам.

— Як для дебютанта — четверте місце виглядає вражаюче. Але в якому з проведених матчів у команди були найбільші проблеми?

— На мій погляд, найбільш важко було в Кіровограді, де ми поступилися — 1:5. Просто у нас були проблеми зі складом. Дискваліфікований був Ігор Курило, а це наш основний захисник. Попереду не вистачало Василя Чорного, так що з цими проблемами впоратися ми не зуміли. Тим не менш, навіть в таких обставинах мені і там вдалося забити м'яч, який я вважаю найкрасивішим в нинішньому сезоні. Після того, як захисники намагалися вибити м'яч подалі від своїх воріт, я зумів потім зловити його, і з льоту точно пробити в дальній від себе кут.

— На сьогоднішній день ви серед кращих бомбардирів ліги. Відчуваєте, що за вами стали уважніше стежити?

— Чесно кажучи, важко сказати, так це, чи ні. Поки виходить — забиваю. Але не сказав би, що навіть зараз опоненти проявляють до мене підвищену увагу. Просто так вийшло, що я вже забив стільки м'ячів. Причому говорю відверто, в турнірну таблицю не дивлюся.

— Пам'ятається, взимку ви навіть хотіли йти з команди. Що там сталося?

— Та нічого особливого там не було. Просто у мене закінчився контракт, і були причини, щоб змінити обстановку. Але тоді я не міг перейти в іншу команду, оскільки клуб вимагав за мене компенсацію.

— Говорили, що вона була на рівні 150 тисяч гривень ...

— Так, але це гроші, витрачені на мою підготовку, адже 23 роки виповнилося вже по ходу чемпіонату, і влітку я міг би стати вільним агентом. Повірте, навіть 150 тисяч гривень для команд другої ліги сума чималенька. Але в підсумку з клубом вдалося досягти компромісу, і я підписав нову угоду. Думаю, що задоволеними залишилися обидві сторони.

— В Тернополі не тісно двом командам першої ліги?

— Ні, ніяких конфліктів з цього приводу у нас з Нивою немає. Але не скажу, що я тісно з кимось спілкуюся з їхньої команди. Такого немає, просто так вийшло.

— У Ниви в останні роки виникали фінансові труднощі, її гравці раз у раз звертаються в різні інстанції з приводу боргів. У Тернополя з цим є проблеми?

— А у кого їх зараз немає? Просто в країні зараз дуже важка ситуація, тому переважна більшість клубом мають фінансові проблеми. Але не скажу, що в Тернополі вони великі. Є деякі витрати в цьому плані, але це не те, про що треба говорити. Затримки викликані саме факторами нестабільності в країні, так що можна і почекати.

— В неділю у вас непроста гра з Геліосом. Василь Івегеш вже почав готувати до цієї гри?

— Поки що ні, все йде як зазвичай. Після Чернігова отримали вихідний, а тепер працюємо в звичайному ритмі. Геліос, так Геліос. В принципі. Ми можемо грати з усіма.

За матеріалами 1football.info

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Стрічка новин