Про нас
увійти

Сергій Макаров: "Нива" і ФК "Тернопіль" ще не погасили частину боргу перед ПФЛ"

категорія: Футбол | дата: 09 10 2014
Сергій Макаров:

Президент ПФЛ підсумував 100 днів своєї роботи, а також повідав про ситуацію в клубах професійної ліги.

- З позитиву виділю відразу кілька моментів, - взяв слово Макаров. - По-перше, ми досить швидко зуміли переїхати в Будинок футболу, про що мріяли давно. Тепер офіс ПФЛ тут, і нам вдалося пристойно на цьому заощадити не тільки зараз, але і в майбутньому. До того ж під час переїзду вдалося уникнути збоїв в роботі, що в таких ситуаціях буває нерідко.
 
По-друге, незважаючи на ситуацію в країні, чемпіонат у нас стартував, і він йде повним ходом. Приміром, команди першої ліги вже відіграли третину дистанції. І по-третє, незважаючи на всі проблеми, команди продовжують грати, а клуби працювати, як би важко не було.
 
Але є й негативні моменти. Найголовніший - від нас пішов титульний спонсор - компанія Фавбет. Але такі сьогоднішні реалії, адже в країні, по суті, зупинився рекламний і спонсорський ринки. Зараз практично ніхто не хоче вкладати кошти не лише в футбол, але навіть і в свою популяризацію. Рекламні бюджети істотно урізали. Так що, незважаючи на наші всі зусилля, на даний момент ми залишилися без спонсора. Хоча зробили все, щоб телетрансляції матчів команд першої ліги проходили і далі. Та ви й самі бачите, що трансляції йдуть, може бути не з такою частотою, як того хотілося б, але все ж. За це окремо дякую телеканалу "Футбол". Вони нам підставили плече, і разом ми вирішили продовжити роботу над цим проектом.
 
- За нашими даними деякі клуби першої ліги до цих пір знаходяться в боржниках. А деякі це роблять регулярно, з року в рік. Хто зараз не вніс гроші в казну ПФЛ?
 
- Недавно свою частину боргу погасив Миколаїв. А ось Суми і обидва колективи з Тернополя ще не все перерахували. Але по Тернополю там ситуація не така критична, вони частину погасили, а частина ще висить. Думаю, що днями це питання буде закрито. Але окремо, як би червоним рядком, у нас прописана Буковина. Цей клуб винен не тільки за нинішній сезон, але ще частину і за минулий.
 
- Але ж там же змінився президент. Говорили, що клуб знову очолив Іван Дронь, і справи повинні піти в кращу сторону?
 
- Ви самі бачите, в який бік іде Буковина. З приводу зміни керівництва клубу ми знаємо. На жаль, Іван Дронь не виправдав тих надій, які були на нього покладені. За словами тих же представників Буковини, Дронь попросту сам не розрахував свої сили і можливості.
 
- Але в клуб він прийшов?
 
- Так, в клуб Дронь прийшов, але зараз вже йде зворотний процес. Дронь знаходиться на стадії відходу з Буковини. На сьогоднішній день з усіх команд першої ліги це найважча і незрозуміла для нас ситуація.

За матеріалами: 1football.info

 

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook