ФК Тернопіль зазнає поразки в Охтирці

категорія: Футбол | дата: 28 09 2014

Муніципальний футбольний клуб Тернопіль не зумів продовжити свою переможну серію у Першій лізі. Підопічні Івегеша програли на виїзді (2:1).

ФК Тернопіль напередодні виїзду у Охтирку зіткнувся із кадровими проблемами. Компанію Василю Чорному у лазареті клубу склав Роман Гаврилюк, якому після виїзду у Чернівці наклали гіпс. Крім цього у атаці Василь Івегеш не зміг розраховувати на дискваліфікованого Артура Дорі. Він теж відзначився у грі з Буковиною, але у негативному руслі — отримав червону картку.

Проте навіть без кількох провідних гравців, тернополяни активно розпочали матч проти Нафтовика. Двічі поспіль свої "фірмові" аути вкидав Дубчак, але результату вони не принесли. Згодом лише майстерність Плетеницького не дозволила м'ячу влетіти у нижню "шістку" воріт Тернополя.

Надалі команди продовжували доволі активні дії на футбольному полі. Кілька разів суперники намагалися пробити одне одного дальніми ударами — марно. І хоча господарі поля у першому таймі більше володіли м’ячем, але втілити цю перевагу у забитий м’яч підопічним Вадима Колесника не вдалося. Тож за підсумками першого тайму — справедливі нулі на табло.

Проте після перерви ігрова перевага господарів таки почала реалізовуватися. На старті тайму добре знайомий тернополянам Сергій Шестаков вивів Нафтовик вперед. А трохи більше ніж за 5 хвилин рахунок подвоїв Білий. Футболіст Нафтовика забив прямим ударом зі штрафного метрів із 30-ти, змусивши помилитися кіпера Тернополя Плетеницького.

На 68-ій хвилині лише дивом охтирська команда не довела рахунок до розгромного. Після дальнього удару когось із гравців господарів, Плетеницький відбив перед собою. На добиванні опинилися одразу двоє гравців Нафтовика, але жоден з них не зумів пробити повз кіпера Тернополя.

Але без забитого м’яча Тернопіль поле не покинув. На 80-ій хвилині у воротах Нафтовика свій автограф поставив Богдан Семенець. Після навісу з кутового пробивав Атласюк, але його удар блокував захисник. Проте м’яч відскочив до Семенця, який вколотив круглого у сітку.

Виривати перемогу для Тернополя міг Тарас Гром'як, однак він не влучив у пусті ворота з близької відстані. Не вдався тернополянам і фінальний штурм воріт Тимофєєва…