Нива – Нафтовик. Анонс матчу

категорія: Футбол | дата: 21 09 2014

У 9-му турі Першої ліги тернопільська Нива вдома прийматиме гостей з Охтирки і спробує вдруге перемогти вдома.

21 вересня. Тернопільський міський стадіон. 17.00

Нива – Нафтовик

Остання зустріч — 17 листопада 2013 року, Перша ліга. Нафтовик – Нива (1:2)

Після переконливої перемоги над Сумами вдома та номінально виїзної нічиєї з ФК Тернопіль, здавалось, що Нива нарешті подолала ігрову кризу. Проте останній грі у Кривому Розі Нива знову програла, при цьому зазнавши розгрому від Гірника (4:0). І якщо у першому таймі тієї гри тернополяни боролися на рівних, то у другому відверто опустили руки.

Богдан Самардак після гри у Кривому Розі нарікав на втому футболістів, які за тиждень проводили вже третю гру. Тепер у керманича тернопільського клубу було чимало часу щоб відновити гравців до сьогоднішньої гри з Нафтовиком. Після травми коліна відновився і захисник тернополян Віктор Яневич. А от участь у грі нападника Володимира Гудими все ще під запитанням.

Суперник у Ниви сьогодні непростий. У складі Нафтовика, до речі, виступають добре знайомі тернопільським вболівальникам Ігор Малиш та Сергій Шестаков. Останній свого часу був улюбленцем місцевих трибун. Старт Нафтовика у чемпіонаті був відверто провальним — три поразки поспіль. Проте вже п’ять турів охтирські футболісти не програють, набравши за цей період 9 очок. В останній грі нафтовики вдома мінімально здолали чернівецьку Буковину (1:0).

Зазначимо, що цей матч міг взагалі не відбутися, або ж пройти на стадіоні "Сокіл" у Стрию. А все через суперечки між керівництвом стадіону та керівництвом Ниви. Проте в лічені дні до початку матчу проблеми, схоже, вирішити вдалося і Нива знову вийде на поле рідної арени. Сподіваємося вийде за перемогою…

Прогноз sports.te.ua - 1:0