ФК Тернопіль з потугами перемагає аутсайдера

категорія: Футбол | дата: 20 09 2014

Другу перемогу поспіль муніципальний ФК Тернопіль здобув у Чернівцях. Підопічні Василя Івегеша обіграли аутсайдера ліги — Буковину (1:2).

Стартовий відрізок гри не відзначився великою кількістю гольових нагод з обох сторін — суперники діяли обережно. Проте поступово Буковина отримала перевагу, взявши м’яч під контроль. ФК Тернопіль був змушений відійти назад і лише Богдан Семенець традиційно залишався попереду, вичікуючи свій момент.

Проте доволі таки суттєва перевага Буковини у середині тайму втілилася у забитий м’яч. Подача кутового для господарів завершилася нічим, але атака пішла другим темпом і після навісної подачі у штрафний майданчик Роман Степанков переправив м’яч у сітку воріт Плетеницького (1:0).

Після цього тернополяни заграли активніше. Богданов намагався повторити свій гол-красень зі штрафного у минулій грі, але цього разу кіпер Буковини був на місці. Проте і чернівецькі футболісти в захисті не відсиджувалися, раз-по-раз турбуючи Плетеницького. Та все ж до кінця тайму фортуна посміхнулася гостям. Богданов зробив довгу діагональ на Мединського, а той, скориставшись непорозумінням між воротарем та захисником, забив у відповідь (1:1).

Стартові хвилини другого тайму теж були за Тернополем. Тепер вже команда Івегеша змусила буковинців сісти в оборону. На 57-ій хвилині ФК Тернопіль свого домігся. Після навісу у штрафний майданчик Буковини капітан господарів Микола Жовтюк забив у власні ворота, намагаючись вибити м’яч на кутовий.

Перевага у рахунку ще більше надихнула гостей на атакувальний футбол, однак це тривало недовго. Кінцівку зустрічі жвавіше провели господарі, які кинули всі сили, щоб врятувати бодай нічию і заробити перше очко у сезоні. На емоціях під завісу гри по червоній картці заробили буковинець Скидан та тернополянин Дорі. Проте чернівчанам врятувати гру не вдалося. А Тернопіль святкує другу поспіль важку перемогу у чемпіонаті.