Про нас
увійти

Сергій Атласюк: "Граючи у чужих містах, ще не зустрічав, щоб до ФК Тернопіль так образливо ставилися"

категорія: Футбол | дата: 12 09 2014
Сергій Атласюк:

Один з лідерів ФК Тернопіль Сергій Атласюк не стримував емоцій, говорячи про атмосферу, яка панувала під час футбольного поєдинку його команди проти земляків з Ниви.

— Ще не почався матч, а нашу команду вже обзивали різними словами, які навіть вимовити соромно. Оголошуючи склад, з боку фан-сектора Ниви після прізвища "Атласюк" я почув нецензурні слова. І якби це чув тільки я, то питань, може, не виникало б, якось би пережив цю образу. Але на стадіоні був мій батько, дружина, маленька дитина і вони все це чули. Після матчу до мене підходить син і питає: "Татку, а що ці хлопці викрикували?". І я не міг йому нічого пояснити.

Кольори нашої команди захищають багато педагогів та вчителів, які виховують підростаюче покоління, на їхні матчі ходять чимало учнів, і от що вони почули на адресу своїх вихователів. Це дико — що не слово, то лайка, і не звертати уваги на такі речі не можна, адже ми живемо в цивілізованому світі, хочемо в Європу, але в нашому місті певні особи, очевидно, далекі від футболу, вирішили кинути виклик усім здоровомислячим громадянам. А тому відношення до цих людей має бути адекватним.

За більш ніж два роки виступів у професійному футболі, граючи у чужих містах, ще не зустрічав, щоб до нашої команди так образливо ставилися. Більше того, граючи цьогоріч у Полтаві, Миколаєві, Кривому Розі — всюди гравці муніципального клубу чули схвальні відгуки на свою адресу. А тут, у рідному місті, де я фактично став футболістом, де я працюю вчителем у школі, де живу і де живе моя сім’я, чути таке на свою адресу, на адресу тренерів, які мене виховували, та керівництва ФК образливо. Я не можу зрозуміти, чому таке ставлення до нас?

У нашої команди теж є фанати, так, можливо, їх є менше, ніж у Ниви, але вони поводяться цивілізовано. Наші фанати ніколи не дозволяють собі переходити людські та християнські межі. Якщо і вигукують щось, то зазвичай на підтримку нашої команди, якщо співають, то "Червону руту", гімн Україну, інші патріотичні пісні. А з боку фанатів Ниви, що не кричалка, то з нецензурними словами. Невже це і є їхнє справжнє лице? У непростий час, в якому ми живемо, об’єднуються навіть найбільш непримиренні фан-угруповання донецького Шахтаря та київського Динамо. А тут відбулися такі нездорові речі під час матчу, в якому грають команди з одного міста. Не знаю, чи це вигукували неадекватні люди, чи просто їм хтось сказав так вчиняти.

І на завершення. Не так давно, коли в Ниви були фінансові проблеми, керівництво нашого клубу пішло сусідам назустріч, перенісши тернопільське дербі на більш пізній строк. Ніхто не сперечався, ми вчинили солідно, давши шанс вирішити ФК Нива всі проблеми. Та якби ми були принципові і не дали такої згоди, для Ниви це був би другий поспіль невихід на поле, що автоматично означало б зняття команди зі змагань. Але ніхто цього не зробив, у ФК Тернопіль вирішили в чесній боротьбі довести, що не гірші за суперника, який до матчу з нами зібрав сильну команду з багатьох відомих в Україні гравців. І ось таку ми отримали подяку.

За матеріалами ФК Тернопіль

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook