Про нас
увійти

В Тернополі - спартакіада медиків

категорія: Футбол | дата: 10 08 2011
В Тернополі - спартакіада медиків

До 20-річчя Незалежності України Управління охорони здоров‘я облдержадміністрації, управління у справах сім‘ї, молодіжної політики, спорту і туризму міської ради, обласна організація профспілки працівників охорони здоров‘я України та обласна організація фізкультурно-спортивного товариства "Спартак" організували та провели IV спартакіаду серед працівників охорони здоров‘я Тернопільщини.

Загалом помірятися силами на спортивні майданчики вийшло більше 160 медиків – всього 18 команд з районів та лікувальних установ міського та обласного підпорядкування, повідомляє прес-служба обласної ради профспілок.

Суперництво проводилося у 6 видах спорту. Найбільше фізкультурників змагалося на легкоатлетичних майданчиках – майже 40 осіб. Вони демонстрували свою майстерність у бігу та стрибках. Зокрема, серед чоловіків до 35 років стометрівку найшвидше подолав Роман Гоцко з Підгаєччини, а серед тих, кому більше 35 років, найкраще справився з цим завданням Борис Парасюк з Бережанської центральної районної клінічної лікарні.

Серед жінок до 35 років на цій же дистанції найшвидшою була Людмила Ярмолюк з Лановецької КЦРЛ, а її колега з Борщівської ЦРКЛ Уляна Саламон удостоїлася такого ж титулу серед жінок після 35 років.

Чоловіки до і після 35 років стрибали з розбігу. Серед перших найкращого результату домігся Олег Парій з Лановеччини, а серед старших – уже згадуваний Борис Парасюк з Бережанської ЦРКЛ.

У стрибках з місця серед жінок переможцями стали ті ж Людмила Ярмолюк з Лановецької КЦРЛ та Уляна Саламон з Борщівської ЦРКЛ.

Чоловіки у різних вагових категоріях свою силу і міць демонстрували в армспорті та гирьовому спорті. Найвправнішими серед рукоборців до і після 90 кг визнано відповідно Василя Драчука із Заліщицької ЦКРЛ, Юрія Цупера з Тернопільської районної лікарні та Віктора Камінського з Шумщини.

Володимир Сович з Чортківської ЦРКЛ, Юрій Балабан з Тернопільської районної лікарні та Руслан Миронюк з Кременецької ЦРКЛ у своїх вагових категоріях найбільше разів підняли гирі.

Залікові очки у шашках і шахах серед чоловіків і жінок своїм командам відповідно принесли: Олег Маковський (Бережанська ЦРКЛ) та Марія Рудник із Збаражчини; Володимир Сухінський (Тернопільська міська лікарня № 2) та Наталія Процьків (Чортківська ЦКРЛ).

У настільному тенісі серед чоловіків перемогу здобув Анатолій Дацюк з Кременецької ЦРКЛ та Ірина Кордіяка з Козівської райорганізації профспілки працівників охорони здоров‘я.

І ось результат напруженого суперництва серед коменд:

- 1 загальнокомандне місце другий рік поспіль зайняли фізкультурники Заліщицької ЦКРЛ – 472 очка;

- 2 загальнокомандне місце посіли їх колеги з Бережанської ЦРКЛ – 465 очок;

- 3 загальнокомандне місце дісталося чортківським медикам – 461 очко.

Переможці поєдинків нагороджені грамотами, медалями та кубками оргкомітету заходу.

Кращі з кращих учасників змагань візьмуть участь у Всеукраїнській спартакіаді працівників галузі, яка відбудеться з 3 по 6 вересня в Криму.

Джерело: 0352.com.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook