Про нас
увійти

Володимир Шаран: "У матчі з Нивою дали відпочинок деяким гравцям"

категорія: Футбол | дата: 01 09 2014
Володимир Шаран:

Головний тренер Олександрії Володимир Шаран проаналізував поєдинок своєї команди проти Ниви (3:0).

— Знову таки ми дещо поміняли склад, бо дали відпочити деяким гравцям, тому що дійсно насиченим був минулий тиждень, а ми мали рівноцінних виконавців. Як завжди, другий тайм ми провели краще. Краще тому, що ми знали, що суперник, з відомих усім причин, на даний період часу знаходиться у гіршій фізичній формі, ніж ми. Тому у другому таймі ми додали і спокійно завершили поєдинок. Але, все рівно, у першому таймі було багато технічного браку. Тут є питання до гравців… Та я задоволений тим, що хлопці серйозно віднеслися до цієї гри. Я казав, що не треба дивитися у турнірну таблицю, а треба виходити на поле та показувати змістовний футбол. Сьогодні свято — День шахтаря і на трибунах було багато колишніх шахтарів, тому наша добра гра і перемога — це їм подарунок від нас.

— Сьогодні у основному складі вийшов Василь Грицук. Означає це, що в нього з спиною вже все гаразд?

— З спиною, в принципі, в нього все гаразд, але фізично він ще не готовий, тому, що він не пройшов тренувальні збори і, звичайно, він ще не в тих кондиціях, які хотілося б бачити.

— І Антон Шендрік вже відновився після травми?

— Так. Вже все нормально і для нього сьогодні — це перша гра. Він, в принципі, зіграв непогано, як для першої гри, бо пропустив багато часу.

— А з яких міркувань не стояв сьогодні у воротах Андрій Новак?

— В нас рівноцінні воротарі. Владислав Леванідов відіграв у Тернополі на кубок здорово. Андрій Новак стабільно грає. Тому ми дали йому перепочити. З іншого боку, тренер воротарів сказав, що Владислава треба трошки підгрузити фізично, що ми і зробили.

— А Антона Голенкова так швидко замінили через травму?

— Ні. Він просто не виконував те, що від нього вимагали. Я це зрозумів. Треба було більше грати вперед, бути біль агресивнішим… А в нього було багато гри назад. На установці ми казали, що треба більше грати вперед, вперед, вперед, бо ми ж граємо вдома та з суперником, який, скажемо так, дозволяє це робити.

За матеріалами ua-football.com

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook