Тернопільська Нива поступилася лідеру Першої ліги

категорія: Футбол | дата: 01 09 2014

У 6-му турі чемпіонату України з футболу серед колективів Першої ліги чергової поразки зазнала тернопільська Нива.

Підопічні Богдана Самардака їздили у гості до лідера та головного фаворита чемпіонату — ФК Олександрії і поступилися 3:0. Варто відзначити, що у першому таймі тернополяни доволі грамотно оборонялися, а Олександрія, попри перевагу, ніяк не могла відкрити рахунок. Та на доданих хвилинах до першого тайму господарів вивів вперед Сергій Басов (1:0).

Після перерви Олександрія лише нарощувала свою ігрову перевагу і вона втілилася у ще два забиті м’ячі. Спершу красивим ударом здалеку ворота Ігоря Нагірного вразив Ярослав Ямполь (2:0). А на останок у воротах Ниви розписався і Олександр Іващенко (3:0), забивши головою.

Зазначимо, що на останніх хвилинах Нива мала два чудові моменти щоб відквитати один м’яч. Спершу, після скидки від Бадла, у штрафний майданчик Олександрії навішував Роман Гудак. Проте м’яч полетів по іншій траєкторії і влучив у поперечку воріт господарів. Другий вбивчий момент не використав Володимир Гудима, який своїм ударом влучив у стійку.

Таким чином Олександрія після перемоги над Нивою зберегла лідерство. Нива ж зберегла за собою останній рядок у турнірній таблиці.