Про нас
увійти

Сергій Атласюк: "Ми все зробимо для того, щоб гідно протистояти сильному суперникові"

категорія: Футбол | дата: 31 08 2014
Сергій Атласюк:

Захисник ФК "Тернопіль" Сергій Атласюк поділився своїми думки щодо майбутнього протистояння його команди з "Гірником-Спорт" з міста Комсомольськ:

– До матчу з "Гірником-Спорт" готувалися в звичайно режимі, знаємо яка команда до нас приїжджає, дуже серйозно на неї налаштовуємося. Очікуємо завтра важку гру. Дуже шкода, що в цьому матчі нам не допоможе Василь Чорний, який травмувався в Полтаві. Але сподіваюся, що тренери знайдуть йому достойну заміну в середині поля, хоча ми усвідомлюємо, що Василя буде не вистачати, адже його гра головою дуже підходить під наш стиль.

– Чи розбирали вже гру суперника, які їхні сильні сторони?

– Головна їхня перевага в тому, що вони багато матчів грають одним й тим ж складом. Відповідно суперник доволі зіграний. Також у них є хороший забивних нападник, котрий забив чимало голів у другій і першій лігах, якого треба буде завтра стримувати. Загалом «Гірник-Спорт» намагається грати в «правильний» футбол – середній і короткий пас, гравці відкриваються у вільні зони, роблять точні флангові подачі. Натоміть з нашої сторони ми все зробимо для того, щоб гідно протистояти сильному суперникові і потішити наших вболівальників.  

– Чи відновилася команда від важкого 120-хвилинного кубкового матчу проти "Олександрії" та далекого вояжу в Полтаву?

– Переїзд перенесли нормально. Одразу на наступний день попарилися в сауні, після чого було тренування. На передігровому тренуванні всі футболісти вже працювали на високих швидкості. Загалом гра покаже на скільки якісно нам вдалося відновитися після останніх ігор. Сподіваюся, що все буде нормально.

– Вболівальників на матчі очікуєте багато?

– Так, сподіваюся, що наш матч з "Гірником-Спорт" відвідає чимало вболівальників, тим більше, що наші останні результати мають їх тішити. Закликаю прийти в неділю на футбол, адже підтримка глядачів нам дуже потрібна.

За матеріалами:  ФК Тернопіль

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook