Буглівський Колос здобув кубок Лановеччини з футболу

категорія: Футбол | дата: 26 08 2014

24 серпня на міському стадіоні Ланівців відбувся фінальний матч розіграшу районного кубка з футболу.

У фінальній грі зійшлися дві найкращі команди цього турніру — Старт з с. В.Куськівці та Колос з с. Буглова. В напруженому матчі перемогу святкував Колос, перегравши опонента з рахунком 2:1.

Не футбольна погода (цілий день падав дощ) не зашкодила вболівальникам (а їх, по районним міркам, зібралось чимало — біля трьохсот) прийти на стадіон і поспостерігати за віртуозами — футболістами своїх найулюбленіших команд.

Сама зустріч розпочалася без розвідки, ніби гравці команд знали один одного багато сезонів (між іншим, вищеназвані колективи між собою зустрічалися лише в чемпіонаті району серед команд ІІ групи сезону-2013: В.Куськівці — Буглів 5:0, Буглів — В.Куськівці 3:1). В першій 45-тихвилинці моменти виникали то в однієї, то в другої команди: Старт — 2, 10, 28, 37 хвилини; Колос — 3, 7, 30, 32, 43 хвилини. За логікою моментів одна із команд мала би відзначитися забитим голом. На щастя вболівальників Старту їх легіонер Ігор Поворознік на 42 хвилині відзначився забитим м’ячем.

Другий тайм зустрічі розпочався з двох небезпечних моментів великокуськівчан. На жаль, це були перші та останні можливості відзначитись вдруге… Невідомо, що подіяло на футболістів села Буглів, але протягом чотирьох хвилин, на 65 Олександр Паруна і 69 — Іван Бачинський вивели Колос вперед. Протягом другої половини гри буглівчани ще мали декілька нагод для збільшення рахунку, але для керівника Сергія Войцещука і 2:1 — прийнятний результат.

Переможця та призера кубка району нагороджували голова РДА Іван Друзь, голова комітету арбітрів ЛРФФ Володимир Рубець та голова ЛРФФ Сергій Ходанович. Крім традиційних подарунків у вигляді кубка, дипломів, грамот, грошових нагород, кращі в своїх номінаціях (гравець — Сергій Чабай, Колос, Буглів; бомбардир — Ігор Поворознік, Старт, В.Куськівці) заочно отримали від президента ФК Ланівці Володимира Коцюбка м’ячі та цінні подарунки від Лановецької районної Федерації футболу.

Джерело: Номер один