Серед правоохоронців у Тернополі найкращі футболісти — СБУшники

категорія: Футбол | дата: 25 08 2014

СБУшники обіграли всіх правоохоронців Тернопільщини у футбол. Днями на спортивній базі "Динамо" відбулися ігри чемпіонату Тернопільської обласної організації "Динамо" України з міні-футболу за програмою змагань "Динаміада-2014".

У спортивному випробуванні взяли участь 90 учасників з 10 команд колективів фізичної культури правоохоронних органів області, пише Доба.

Золото змагань здобула команда управління служби безпеки України в Тернопільській області, яка у фінальній грі з рахунком 3:2 перемогла спортсменів з обласного управління внутрішніх справ. Третіми стали футболісти Головного управління Міндоходів у Тернопільській області.

Кращим гравцем чемпіонату визнано Олександра Пижа, гравця команди УСБУ в Тернопільській області. Кращим воротарем став Ігор Дзюбатий з обласного управління міліції.

Команди-переможці та призери змагань нагороджені кубками та дипломами Тернопільської облорганізації ФСТ "Динамо" України