Про нас
увійти

Автанділ Мдінарадзе: "Можу вас запевнити — Ворсклі ми дамо справжній бій"

категорія: Футбол | дата: 13 08 2014
Автанділ Мдінарадзе:

Президент тернопільської Ниви не ведеться на брудні провокації, вірить у свою команду, та запевняє, що в кубку України Ворсклі не варто очікувати на легку прогулянку.

— Автанділе Мамійовичу, лише в третьому турі Нива провела першу офіційну гру в новому сезоні. Відповідно, можна припустити, що фінансування знайдено, а всі проблеми вже в минулому?

 — Якщо команда все ж стартувала в чемпіонаті — це свідчення того, що нам щось таки вдалося зробити. Хоча, спонсора та підтримки так і не дочекалися. Тож вирішив лише своїми коштами утримувати клуб, в іншому випадку, команда знялася б зі змагань. А такого сценарію я б не зміг допустити.

— Тобто, якщо я вас правильно зрозумів, принаймі до кінця цього року команда стабільно дограє?

 — Наперед загадувати не хотілося б. Але ми склали такий бюджет, який мені під силу. Він звісно не такий великий як би того хотілося. Тому, переговорили з хлопцями, й вони з розумінням підійшли до цього питання, погодившись на запропонованих умовах захищати кольори Ниви. Хто не погодився, того в команді ми не тримаємо.

Покладаюся лише на свої сили. Що буде завтра, цього ніхто не знає. Ви ж бачите, яка нині ситуація в країні. Навіть заможні клуби мають серйозні проблеми... 

— Після останньої гри проти Сталі Д (1:5) неабияк дало про себе знати питання комплектації комнади. Я так зрозумів, що без новачків не обійтися?

 — Звичайно. В першій грі й справді мав місце форс-мажор. Мали обмаль часу, тож навіть не встигли заявити всіх гравців. Не могли цього зробити й раніше, адже тоді ще не знали, чи буде комнада взагалі. Зараз же триває процес доукомплектації й це питання невдовзі буде вичерпаним. А щодо стартової поразки, то трагедії з неї ми не робимо.

— Попри всі проблеми та негаразди, ви таки знайшли сили та можливості, й не дали загинути Ниві. Але, схоже, що така ваша ініціатива не всім до душі. Ось наприклад після першої ж гри, замість слів підтримки (попри розгромну поразку), деякі місцеві видання, які напряму пов’язують із мером, відверто поливали Ниву брудом. Може поясните, кому це потрібно і для чого? 

 — Я чесно і порядно виконую свою справу. Уже більше як півроку говорю, що в будь який момент готовий передати правління клубом людині, яка зможе його утримувати. Більше того, я готовий з кимось спільними зусиллями утримувати ФК. Але таких бажаючих за цей час чомусь не знайшлося. Нам не те що руку, нам навіть палець допомоги не подали, ні бізнесмени, ні влада. Зі своїми проблемами у підсумку залишився наодинці. Та все ж вирішив, що такий клуб як Нива, з історією, заслуговує на те, щоб залишитися в професіональній лізі. Але є багато людей в Тернополі, які б не хотіли, аби Нива продовжила існування...

Проводити зараз якісь розслідування чи розбірки я не хочу. Хоча й добре знаю, хто замовник всіх цих брудних публікацій. Та якщо звернули увагу, у коментарях до цих статей, люди одразу написали, що все це брудні технології і брехня. Я чесний бізнесмен, який сумлінно виконує свою справу. А люди, які мене намагаються полити брудом, мені вони малоцікаві.

— Давайте перейдемо до більш цікавої теми — жеребкування Кубка України, де Ниві в суперники дісталася прем’єр-лігова Ворскла...

 — Жеребом я задоволений, адже до Тернополя завітає команда Прем’єр-ліги. Гадаю, вболівальники без уваги такий поєдинок точно не залишать. Часу ще трохи маємо. Тож до 23 серпня підтягнемо і свою команду. І можу вас запевнити — Ворсклі ми дамо справжній бій. До того ж, з Ворсклою ми свого часу вже грали і більше того, перемагали опонента попри різницю в класі. Тож повірте, й цього разу підійдемо до поєдинку з усією відповідальністю та готовністю.

Джерело: 1football.info

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook