Про нас
увійти

Президент ПФЛ: "Питання про подальше існування Ниви залежить від певних домовленостей"

категорія: Футбол | дата: 08 08 2014
Президент ПФЛ:

Президент ПФЛ розповів про ситуацію в двох найпроблемніших клубах Першої ліги — Буковині та Ниві.

Наближається третій тур нового сезону Першої ліги, а дві команди все ще не зіграли жодного матчу. Буковина і Нива, що переживають непрості часи, попросили відкласти спочатку перший їх матч — один проти одного, а потім і зустрічі другого туру за їх участю. Між тим, ситуація стає критичною, і хоча новини з Тернополя та Чернівців обнадіюють, все ще немає ясності щодо майбутнього цих клубів.

Ми звернулися до президента ПФЛ Сергія Макарова з проханням прокоментувати ситуацію, що склалася і розповісти, як йдуть справи в проблемних клубах і чи варто чекати їх у новому сезоні взагалі.

— В Буковині справді є проблеми, але є і певні позитивні зрушення, — розповів Сергій Дмитрович. — Ми сподіваємося, що у цього клубу з'явиться і конкретика з точки зору оплати ними необхідних для участі в сезоні засобів. Заявка команди проведена, але — умовно. Свою заявку вони прислали. Тепер їм потрібно підвезти всі ті документи, які необхідно. Сподіваємося, що це відбудеться буквально завтра.

У Ниві ситуація складніша. З одного боку, кажуть, що команду вони зібрали і найближчий матч мають намір провести. Але, знову ж таки, питання про подальше існування клубу залежить від певних домовленостей.

— Зрозуміло, що на сьогоднішній день що-небудь прогнозувати важко. Але що буде, якщо все-таки якась із команд не вийде на поле і в третьому турі?

— Ми однозначно попередили ці клуби, що переносити матчі більше не будемо. І якщо вони і на цей раз не вийдуть — значить, буде перша неявка. Подальших переносів вже не буде.

— Станом на початок сезону, Буковина і Нива — найпроблемніші клуби? Чи є й інші, у яких серйозні труднощі?

— Також важка ситуація в Миколаєві і у клубів із зони АТО (це пов'язано з тим, що Шахтар-3, алчевська Сталь і Макіїввугілля до кінця осені, напевно, будуть грати на нейтральних полях, що призводить до додаткових витрат). А в іншому — так, напевно, можна сказати, що у решти ситуація трохи легша.

За матеріалами Football.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook