Про нас
увійти

Автанділ Мдінарадзе: "Нива заслуговує, щоби займати місце на футбольній мапі України"

категорія: Футбол | дата: 08 08 2014
Автанділ Мдінарадзе:

Очільник Ниви запевнив, що тернопільці таки братимуть участь у першій лізі.

— Автанділе Мамійовичу, фінансова ситуація в клубі не змінилась?

— Скажемо так: ми дійшли до такої межі, що вже немає куди далі відтягувати. Відтак вирішили зібрати команду у четвер, 7 серпня, розпочавши процес підготовки до сезону. У нас є зв’язок із однією структурою, проте говорити, що вона стане спонсором, поки передчасно. У принципі, це була моя ініціатива. Отож і витрати знову лягатимуть на мої плечі. Я не міг допустити, щоби Нива зникла. Навіть попри те, що бажаючих допомогти немає.

— Яка команда збиратиметься сьогодні (розмова відбулася вранці 7 числа. — Є.Д.)? Чи нагадуватиме вона весняний зразок Ниви?

— Я поки не готовий відповісти, хто з тієї команди залишився. Зрозуміло, що зараз шукатимемо нових виконавців, аби закрити проблемні позиції. Знаю, що тренер Богдан Самардак уже провів низку перемовин із потенційними новачками. Зазначу, що все відштовхуватиметься від скромного бюджету. Головне, щоби в усіх сферах була стабільність.

— А якщо із часом не знайдеться інвестора, то жовто-зелені дійдуть до фінішної прямої у чемпіонаті?

— Зараз такий час, що нічого не можна гарантувати. Проте запевняю, що зроблю все можливе, щоби команда існувала. Сподіваюся, що згодом хтось таки наважиться простягнути нам руку допомоги. Нині ж ми стояли перед вибором: бути чи не бути? Відтак вирішили, що Нива заслуговує, щоби займати місце на футбольній мапі.

Щодо інших моментів: поки що немає людини, котра би висловила бажання допомогти тернопільському ФК. У мене з діловими партнерами запрацював іще один проект, що дає додаткові прибутки, котрі вирішили спрямувати на утримання команди. Грубо кажучи, мої партнери сказали, що свою частину доходу я можу витрачати на все що завгодно. Тож я цими коштами фінансуватиму Ниву. Повірте, в нашого клубу є дуже багато недоброзичливців, яких я вирішив не тішити приємними для них звістками.

Джерело: УФ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook