Стали відомі команди-фіналісти кубка Гусятинського району з футболу

категорія: Футбол | дата: 31 07 2014

В Гусятині, на стадіоні "Збруч", відбулись півфінали кубка району з футболу. За два місця у фінальній стадії змагань боролись чотири найсильніших клуби району, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Першими на футбольне поле вийшли команди Олімпія (с. Клювинці) - Зоря (с. Самолусківці). Гол, забитий командою Зоря на 41 хвилині, може свідчити про запеклу та безкомпромісну гру, яка точилася на кожному клаптику футбольного поля. Не згідними з поразкою власної команди були футболісти Олімпії, які на 86 хвилині зуміли зрівняти рахунок гри. Основний час закінчився нічиєю — 1:1. Додаткові тайми теж не визначили переможця. І після пробиття одинадцятиметрових штрафних ударів фортуна виявила прихильність до команди Олімпія.

В другому півфіналі команда ФК Копичинці (м. Копичинці) екзаменувала Колос (с. Ст. Нижбірок). Незважаючи на перший гол, забитий молодою та перспективною командою «Колос», матч завершився з рахунком 5:1 на користь копичинецьких майстрів.

Фінальна гра кубка району з футболу відбудеться 24 серпня на стадіоні"Збруч" смт. Гусятина між командами Олімпія (с. Клювинці) – ФК Копичинці (м. Копичинці)