Діаспорний чемпіонат у Тернополі: попереду — півфінали
![Діаспорний чемпіонат у Тернополі: попереду — півфінали](http://sports.te.ua/upload/news/b173a168343d64106306898421df5d4853d8c3183f129.jpg)
Сьогодні, 30 липня, у Тернополі продовжуються матчі третього міжнародного турніру з футболу серед команд українських діаспор.
Наразі завершилася стадія групового турніру. Переможцем групи А стали юні тернопільські футболісти з ТНПУ, але за регламентом турніру вони не мають права виходити далі. Тож разом із командою Білорусі розіграють 5-6-те місця. Таким чином з групи А до півфіналів пробилися Канада та Польща. Переможцем групи Б стала команда Румунії. Іспанці — другі.
Таким чином о 16.00 відбудуться наступні півфінальні матчі: Канада – Іспанія, Румунія – Польща.
sports.te.ua