Як виступають колишні гравці тернопільської Ниви на футбольних полях України?

категорія: Футбол | дата: 29 07 2014

Огляд матчів за участю футболістів, які свого часу виступали у Тернополі.

Прем`єр ліга

Юрій Паньків — Металург Донецьк (за Ниву провів 36 матчів, пропустив 21 гол) в стартовому поєдинку з Дніпром, який донеччани проводили у Львові, весь матч просидів на лаві запасних, а його команда поступилась 0:2.

Роман Годований — Волинь Луцьк (за Ниву 22 матчі) відіграв весь матч з маріупольським Іллічівцем. Господарями хоч і вважалися маріупольці, матч відбувався у Луцьку. Волиняни вирвали вольову перемогу на доданих хвилинах матчу 2:1.

Юрій Путраш — Чорноморець Одеса (за Ниву 43 матчі, 1 гол) у домашньому поєдинку з донецьким Олімпіком відіграв на полі 67 хвилин і був замінений коли питання про підсумок матчу фактично було зняте (рахунок на той час був 3:0), в підсумку одесити перемогли 4:0.

Ігор Семенина — Олімпік Донецьк (за Ниву 47 матчів, 3 гола) провів проти одеситів 62 хвилини поєдинку, при рахунку 0:3 був замінений. Перший млинець у прем’єр-лізі для "олімпійців" видався глевким, поразка 0:4.

Олександр Ільющенков — Карпати Львів (за Ниву 19 матчів, пропустив 33 гола) у матчі в Ужгороді двічі виймав м’яча з власних воріт. Підсумковий результат матчу Говерла - Карпати 2:2.

Ігор Пердута — Ворскла Полтава (за Ниву 8 матчів) зіграв весь поєдинок у Києві проти Динамо, який полтавчани програли 0:1.

Перша ліга

Степан Гірський — ФК Полтава (за Ниву 11 матчів) в домашньому матчі з Комсомольським Гірник-Спорт вийшов у стартовому складі "городян" та не дограв до завершення поєдинку, на 72-ій хвилині матчу за фол останньої надії був вилучений з поля, а його команда у підсумку поступилась 0:1.

Андрій Ковальов — Геліос Харків (за Ниву 21 матч, 2 гола) в матчі з охтирським Нафтовиком теж вийшов із стартовим свистком, але був замінений ще на 44-ій хвилині матчу, встигнувши за цей час заробити "гірчичника". У підсумку його команда дотисла гостей (які грали у меншості) у другому таймі 2:0.

Сергій Шестаков — Нафтовик-Укрнафта Охтирка (за Ниву 18 матчів, 2 гола) відіграв повністю матч в Харкові проти Геліоса та нічим допомогти своїй новій команді не зміг (0:2).

Василь Білий — Сталь Дніпродзержинськ (за Ниву 26 матчів) провів весь матч на виїзді проти ПФК Суми. Дебют, після повернення до першої ліги, для "сталеварів" виявився досить вдалим, перемога 2:0 і перших три очки до заліку, а Василь до свого заліку добавив ще й жовту картку.

Григорій та Борис Баранці — Зірка Кіровоград (за Ниву відповідно 27 матчів,6 голів і 30 матчів, 3 гола) у виїзному поєдинку проти алчевської Сталі вийшли із самого старту поєдинку. Григорій відіграв весь матч, а Бориса після того як він отримав жовту картку, замінили на 79-ій хвилині, коли кіровоградці поступались 0:3. Кінцевий результат 3:1 на користь Сталі.

Сергій Загинайлов і Олександр Музика — МФК Миколаїв (за Ниву відповідно 27 матчів, 4 гола і 9 матчів) провели весь матч з київським Динамо-2. В стартовому турі суперники розійшлись мирно 0:0.

Роман Гурін — Гірник Кривий Ріг (за Ниву 116 матчів, пропустив 168 голів) дебютний поєдинок проти ФК Тернопіль провів на лаві запасних, не потрапивши навіть в заявку на матч. А команди розійшлись мирно 0:0.

Андрій Новак — ФК Олександрія (за Ниву 63 матчі, пропустив 49 голів) матч із чернігівською Десною відіграв від свистка до свистка, хоча й не вберіг ворота від недоторканості, все ж олександрійці добились перемоги 2:1.

Друга ліга

Володимир Плішка — Енергія Нова Каховка (за Ниву 29 матчів) у виїзному поєдинку проти Реал Фарма на 48-ій хвилині матчу зрівняв рахунок, та в підсумку його команда поступилась (1:2), а Володимир ще "здобув" у пасив "гірчичника".

Олег Коваленко — Реал Фарма (за Ниву 9 матчів, 3 гола) в матчі з ново-каховською Енергією провів на 70 хвилині переможний м’яч (2:1).

Роман Данкович і Володимир Пришнівський — Скала Стрий (за Ниву відповідно 8 матчів, пропустив 15 голів і 12 матчів, 3 гола) допомогли команді вдома переграти Черкаський Дніпро 1:0. Роман відіграв весь поєдинок, замкнувши свої ворота на замок, а Володимира тренер замінив на 88-ій хвилині матчу.

Ярослав Захаревич — Черкаський Дніпро (за Ниву 8 матчів, 1 гол) провів у Стрию лише 33 хвилини і був замінений. На той час Черкаси вже програвали 0:1, в підсумку матч так і завершився.

Віталій Розгон — Арсенал-Київщина Біла Церква (за Ниву 12 матчів) в стартовому поєдинку з Шахтарем-3 (1:0) провів на лаві запасних.

Тимур Рустамов — Оболонь-Бровар Київ (за Ниву 8 матчів) не грав, поза як матч із Кременем перенесено…

Джерело: Номер один