Про нас
увійти

Автанділ Мдінарадзе: "Позитивних новин у нас немає"

категорія: Футбол | дата: 26 07 2014
Автанділ Мдінарадзе:

Тернопільська Нива дебютну гру у новому сезоні пропустить. В суботу, 26 липня стартує Перша ліга чемпіонату України з футболу.

Зелено-жовті цього дня, на центральному стадіоні Тернополя, мали б приймати чернівецьку Буковину. Але за згодою сторін цей матч перенесли – у обох команд фінансові труднощі. Гравці і тренерський штаб Ниви за міжсезоння жодного разу не збиралися. Перемовини вболівальників, керівництва клубу та влади області, які велися минулого тижня, результату досі не дали.

— Мені зателефонувала заступник голови, пані Михно Наталя Володимирівна і сказала, що була розмова в адміністрації, і що голова в пошуках якихось своїх варіантів, як врятувати команду. Наскільки я зрозумів — це пошук патріотично налаштованих бізнесменів, які хотіли би допомогти команді, щось таке, — розповідає президент ФК Нива Тернопіль Автанділ Мдінарадзе.

Тим часом Нива перенесла перший матч у чемпіонаті, який мала зіграти проти чернівецької Буковини, яка також має фінансові проблеми.

— Професійна футбольна ліга пішла нам на зустріч, гру нам перенесли. Але взагалі проблеми наші не стосуються той конкретно одної гри, вона стосується загальної ситуації, яка зовсім ніяк не змінилася, так що просто ми виграли ще один тиждень. Якщо за цей тиждень нічого не буде нового, тобто ніхто не протягне руку команді, то ситуація повториться рівно так само через тиждень і, напевне, що при такій ситуації футбольний клуб Нива вже з ФК Тернопіль не зіграє. Отака ситуація. Сьогодні нічого не вирішилось і ніяких новин у нас позитивних немає, — каже Автанділ Мдінарадзе.

За матеріалами ТВ-4

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook