Про нас
увійти

"Стегниківці" та "Плотича" перемогли по-хокейному

категорія: Футбол | дата: 09 08 2011

У 12-му турі групи А цього разу не зафіксували жодної нічиєї, а всі перемоги стали справжньою окрасою туру.

Розпочали результативний тур матчем "Курівці" – "Івачів". Останні протягом гри відверто пасли задніх і не могли впоратися із масованими атаками господарів поля. "Курівці" виглядали набагато сильнішими за своїх опонентів і цей фактор втілився у три забиті господарями м’ячі. Все, на що спромоглися представники Івачіва, - єдиний гол. На загальну картину гри він не вплинув (3:1).

Із таким же рахунком закінчилися ще два поєдинки 12-го туру районної першості з футболу. "Підгороднє" на власному полі приймало "Козлів". Господарі сповна задовольнили місцеву публіку впевненою перемогою над опонентом. Шансів на перемогу у козлівських футболістів не було, навіть попри доволі збалансовану та вдалу гру в атаці. Єдиною втіхою для команди став гол престижу.

Перемогу з рахунком 3:1 здобули гравці із Цеброва. Вони цього разу на виїзді протистояли доволі слабкій команді з Лозової. Як не старалися господарі поля домінувати на полі, але "Цебрів" все одно на протязі всієї гри володів ініціативою. Тому такий результат на користь гостей можна вважати справедливим на усі 100.

Украй невдалим вийшов матч для ФК "Драганівка", що в рідних стінах зазнала розгрому від "Стегниківців". Останні цього року виступають напрочуд вдало і не знають жалю до суперників. Так сталося і цього разу, коли у ворота "Драганівки" влетіли чотири м’ячі. Отже, 4:0 – впевнена перемога "Стегниківців", які у хорошому настрої підійдуть до наступного календарного матчу проти Шевченківських Гаїв. Вони, до речі, у 12-му турі теж не уникнули розгрому. Матч із Плотичею завершився з рахунком 3:1.

Ще одне заплановане протистояння у турі не відбулося. Друга команда Шевченківських Гаїв повинна була провести календарну гру у Довжанці. Проте останні грати відмовилися. Отже, Гаї здобули першу перемогу, хоча й технічну.

Джерело: "20 хвилин"

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook