Тернопільському футболісту присвоїли звання Кандидата в майстри спорту
![Тернопільському футболісту присвоїли звання Кандидата в майстри спорту](http://sports.te.ua/upload/news/a9958a3609329e7a530e69fbad16349c539c00af6e85c.jpg)
Гравець черкаського Славутича – вихованець тернопільського футболу Олег Лівіцький отримав звання КМС.
Це стало можливим завдяки виходу його команди до півфіналу національного кубка з футболу. До речі, Славутич у чвертьфіналі обіграв рідну для Олега тернопільську Ниву.
У зв'язку із виконанням норм і вимог єдиної спортивної класифікації України, наказом № 50/01 Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації футболістам черкаського Славутича присвоєно спортивний розряд Кандидат у майстри спорту України – йдеться у повідомленні на сайті ФК Славутич.