Статистика виступів тернопільської Ниви у футбольному сезоні 2013/14. Частина друга

категорія: Футбол | дата: 09 06 2014

Після завершення сезону в FAVBET Лізі 1, офіційний сайт ФК Нива, пропонує ознайомитися з його статистичними результатами. Друга частина присвячена весняній половині чемпіонату і охоплює собою 21-30 тури.

Протягом цього періоду, обов’язки головного тренера Ниви виконував Богдан Миколайович Самардак. Під його керівництвом в заявки на матчі потрапляло 20 гравців.

Персональні результати гравців підраховані у таблиці по наступним показникам — скільки разів виходив в стартовому складі, виходив на заміну з лавки запасних (в тому числі на 90 хвилині), залишав поле (в тому числі на 90 хвилині), скільки отримав жовтих карток (в тому числі після виходу на заміну), скільки отримав червоних карток (в тому числі після виходу на заміну), голів забив (в тому числі при виході на заміну) і в тому числі голи з пенальті (з них при виході на заміну). Для воротарів в колонках з голами і пенальті вказуються пропущені м'ячі. Якщо в гравця немає показника, ставиться прочерк.

Протягом сезону Тарас Яворський змінював команду, повернувшись до Ниви весною. В осінній частині він виступав під 36 номером, а в весняній — під 19.

В матчі 23 туру Андрій Новак парирував пенальті чим допоміг команді втримати нічийний результат.

У ворота суперників Ниви було призначено одне пенальті, яке в 28 турі реалізував Ігор Малиш.

Двічі гравці Ниви, що виходили на заміну змінювали рахунок — в 21 турі Ярослав Сворак забив переможний гол (єдиний в матчі), а в 30 турі Вадим Панас вивів команду уперед.

Обидва вилучення гравці заробляли вже маючи в пасиві по "гірчичнику", причому одне з них в гравця, що вийшов на заміну — в матчі 29 туру був покараний Віталій Романюк.

Двічі гравець Ниви, що виходив на заміну заробляв жовту картку — в 27 турі Віктор Яневич, а в 25 турі Сергій Загинайлов.

На виїзний матч 25 туру трьох гравців Ниви не пропустили через блок-пост на в’їзді в АР Крим, на поле команда виходила без Михайла Басараба, Миколи Лазорика і Ярослава Сворака. Саме проходження блок-посту зайняло 2,5 години через, що матч почався із запізненням. В цьому ж матчі обірвалася "суха" серія голкіпера "Ниви" Андрія Новака, яка стала рекордом сезону в FAVBET Лізі 1 і становить 604 хвилини.

Виїзний матч 27 туру проти Геліоса (Харків) відбувався на нейтральному полі без глядачів (у зв’язку з ситуацією в країні). На додаткових хвилинах другого тайму арбітр поставив друге за гру пенальті в ворота Ниви і команда вирішила покинути поле, протестуючи проти його свавілля. За матч гравці Ниви отримали 6 жовтих карток, забили один гол (Віктор Сахнюк) і пропустили один з першого пенальті, зроблено 4 заміни. На момент коли команда покинула поле було зіграно понад 90 хвилин, тому в статистиці результати враховані, хоча Ниві присуджено технічну поразку 0:3. Команду оштрафовано, а в.о. головного тренера Богдан Миколайович Самардак крім грошового штрафу вилучений з технічної зони на два матчі.

Заключний матч весняної частини пройшов на Тернопільському міському стадіоні і почався з запізненням. Виявилось, що ворота які мав захищати Андрій Новак, мають погано закріплену сітку і поки техперсонал стадіону скотчем їх фіксував команди перепасовувались м’ячами.

Загалом за 10 матчів було здійснено 33 заміни (з них 3 на 90 хвилині), отримано 29 "гірчичників" (з них 2 гравцем, що вийшов на заміну), отримано 2 червоні картки (з них 1 гравцем, що вийшов на заміну), забито 9 м’ячів (двічі відмічалися гравці, що виходили на заміну), з яких 1 пенальті, пропущено 9 м’ячів (1 з пенальті).