Про нас
увійти

ФК Тернопіль: скандально-бойова нічия на завершення сезону

категорія: Футбол | дата: 07 06 2014
ФК Тернопіль: скандально-бойова нічия на завершення сезону

Останній матч сезону 2013/14 футбольний клуб Тернопіль провів вдома. Підопічні Івегеша зустрічалися із принциповим суперником — дніпродзержинською Сталлю.

Відносини між цими командами напружилися не лише під час першої зустрічі у Дніпродзержинську, але і взимку. У міжсезоння Сталь намагалася підписати кількох гравців Тернополя, через що і виник конфлікт між клубами. Власне, сьогоднішня гра теж завершилася невеликим скандалом та словесною перепалкою між головними тренерами обох клубів. А Володимира Мазяра, наставника сталеварів, навіть вилучили на трибуни.

Що ж до подій на полі, то гра на міському видалася небагатою на голи, але багатою на справжню чоловічу боротьбу. Кілька разів головний рефері розбороняв суперників, які вступали у суперечки. Загалом вболівальники побачили лише два взяття воріт. Першими це зробили гості, які скористалися своєю нагодою після стандарту. Тернополяни відповіли після перерви. Відзначився Богдан Семенець (1:1). Зазначимо, що саме Богдан став однією з причин конфлікту між Тернополем та Сталлю, адже взимку перебував на оглядинах у Дніпродзержинську та повернувся у рідне місто.

Такий результат фактично не влаштував лише Сталь, яка втратила чемпіонське звання Другої ліги. А Тернополю ця нічия принесла бронзові нагороди чемпіонату. Нагадаємо, що муніципали ще за кілька турів до завершення ліги забронювали собі місце у четвірці і підвищилися у класі.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook