Про нас
увійти

Макіїввугілля – ФК Тернопіль. Анонс матчу

категорія: Футбол | дата: 01 06 2014
Макіїввугілля – ФК Тернопіль. Анонс матчу

Заключний виїзний матч сезону тернопільські муніципали проведуть у Дніпропетровську. Саме там відбудеться протистояння із макіївською командою.

1 червня. Дніпропетровськ, стадіон "МТО", 17.00

Макіїввугілля – ФК Тернопіль

Остання зустріч — 19 жовтня 2013 року. Друга ліга, ФК Тернопіль – Макіїввугілля 0:0

Боротьби не припиняють

Хоч і ФК Тернопіль вже забезпечив собі путівку до Першої ліги, але команда Василя Івегеша прагне зробити це красиво, здобувши нагороди Другої ліги. Тому муніципали в заключних матчах сезону не будуть "відбувати номер", а намагатимуться набрати максимум очок. Цілком теоретично тернополяни можуть застрибнути навіть на другу позицію у турнірній таблиці.

Фаворитом у цій зустрічі, звісно, будуть саме футболісти з Тернополя. Проте доведеться грати без свого диригента атак Віталія Богданова, який дискваліфікований через перебір жовтих.

Незручний суперник

Макіїввугілля — одна з двох команд, якій у цьому чемпіонаті вдалося відібрати очки у ФК Тернопіль вдома. У середині жовтня минулого року макіївці відстояли нульову нічию на міському, тим самим перервавши довгу переможну серію ФК Тернопіль на рідній арені.

Проте загалом у чемпіонаті команда з Макіївки зірок з неба не хапає. Представники Донбасу перебувають у нижній частині турнірної таблиці.

Прогноз

З однієї сторони цей матч цілком можна назвати формальністю. Проте, зважаючи на амбіції ФК Тернопіль, слід очікувати на перемогу номінальних гостей.

Прогноз sports.te.ua – 0:2

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook