Про нас
увійти

Богдан Семенець: "В Першій лізі не загубимось і останніми точно не будемо"

категорія: Футбол | дата: 24 05 2014 | переглядів: 814
Богдан Семенець:

Головний бомбардир Тернополя Богдан Семенець розповів про атмосферу в колективі, свої голи та можливий вихід команди до першої ліги.

— Богдане, розкажіть, чому вирішили присвятити своє життя саме футболу?

— Мене якось із самого дитинства зацікавила ця гра, тому завжди хотілося проявити себе саме в найпопулярнішому виді спорту. Пам’ятаю, як почав займатися футболом іще зі школи. До того ж, буду відвертим, із роками зрозумів, що цю приємну річ (футбол) можна поєднати з корисною — заробляти гроші. Ось, власне, так і продовжив кар’єру футболіста.

— Як професійний футболіст розквітли вже у складі саме Тернополя, хоча до цього виступали й за місцеву Ниву. Завдяки чому або кому зуміли проявити себе в теперішньому клубі?

— Можу сказати, що для мене Тернопіль — рідна команда. Я прийшов у професійний футбол, коли мені було лише шістнадцять років, відтоді ці гравці є для мене рідним колективом. Зазначу, що з усіма футболістами розуміємося з півслова — в побуті чи на футбольному полі. Виходячи з усього, саме тут мені найлегше виступати, ніж у будь-якій іншій команді.

— Як вам працюється із паном Івегешем?

— Василь Петрович дуже хороший, кваліфікований тренер. Скажу чесно, з ним ми добре спілкуємося, розуміємо один одного, тож у колективі відсутній будь-який натяк на конфлікт. Ось такі справи.

— Уже другий сезон поспіль футбольний клуб Тернопіль дивує всіх результатами. На вашу думку, у чому секрет успіху?

— Напевне, секрет успіху криється в надбажанні наших гравців перемагати в кожному матчі. До того ж, важливим фактором є й кропітка робота на тренуваннях, зокрема й над собою, для кожного футболіста. Більше нічого такого "секретного" й немає.

— Що найперше вимагає від футболістів Василь Івегеш на футбольному полі?

— Можливо, повторюсь, але найперше завдання, яке стоїть перед нами на кожну гру, — здобути три очки. Щодо тактики, то Василь Петрович вимагає дуже суворо та чітко грати по "своїх гравцях". До того ж, оскільки ми граємо від оборони, має бути присутня максимальна самовіддача в кожному моменті до останньої хвилини будь-якої зустрічі. Гравці це розуміють — звідси й витоки достойних результатів.

— Уже другий сезон поспіль ви — найкращий бомбардир команди. Чи приділяєте цьому увагу, наприклад, аналізуючи, скільки вам ще потрібно забити в наступному матчі?

— Буду відвертим — ні, я на такі показники й деталі особливої уваги не звертаю. Уся команда працює плідно над створенням голевих моментів, і якщо, приміром, в мене є нагода використати, умовно кажучи, чудову передачу чи завершити атаку, то я лише маю подякувати за це партнерам. А ось аби спеціально зазирати до таблиці, дивитися, скільки я там забив, то вже другорядне діло, яке не особливо і цікаве.

— Зараз, за кілька турів до завершення чемпіонату, ваша команда стоїть на порозі історичного досягнення — дебютного виходу до першої ліги. Як вважаєте, чи готовий Тернопіль і в першій лізі творити такі сенсації?

— Складне запитання. Думаю, якщо будемо виходити на кожну гру з такою ж самовіддачею та бажанням здобути результат, то, вважаю, десь у середині таблиці першої ліги ми цілком можемо бути. Головне, що не загубимось і останніми точно не будемо.

Джерело: УФ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Стрічка новин