Про нас
увійти

Мілетій Бальчос: "Вчинок Ниви достроково залишити поле був дещо емоційним"

категорія: Футбол | дата: 18 05 2014
Мілетій Бальчос:

Президент ПФЛ Мілетій Бальчос дав правову оцінку рішенню Ниви достроково залишити поле в матчі з Геліосом.

— Мілетію Володимировичу, яке рішення може ухвалити КДК ФФУ щодо скандального матчу Геліос — Нива?

— Ми зараз збираємо всі матеріали цієї справи для того, щоб їх зафіксувати, а потім передати на розгляд до Контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ, який власне й займається такими питаннями. Яке рішення ухвалить КДК, я коментувати не буду, оскільки це може розцінюватися як втручання у футбольне правосуддя.

— Президент Ниви Автанділ Мдінарадзе повідомив, що Нива подаватиме протест. Чи можуть у КДК визнати неправомірними дії арбітра?

— Щодо дій арбітра матчу, то рішення може ухвалити лише Комітет арбітрів, куди ми також направимо всі матеріали для розгляду. Коментуючи ж протест, який подаватимуть тернополяни, я, за всієї поваги до Ниви та їхнього рішення, розумію, що вчинок достроково залишити поле був, попри все, дещо емоційним. Потрібно розуміти, що за будь-яких обставин, команда має дограти матч до кінця. Водночас, є норма регламенту, згідно з якою на дії й рішення арбітрів протести не подаються…

— Скільки може часу піти на розгляд цього питання?

— Щойно ми отримаємо всі необхідні матеріали у цій справі, їх одразу ж відправимо й у Комітет арбітрів, і в КДК. А як довго розглядатиметься це питання, їм і вирішувати.

P. S. Стаття 31 Регламенту ПФЛ сезону-2013/2014: "У разі припинення матчу арбітром з вини однієї з команд їй зараховується технічна поразка з рахунком 0:3. Якщо рахунок відповідного матчу вищий, ніж 3:0 на користь команди, якій зараховується перемога, то зберігається більш високий результат".

Джерело: УФ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook