ФК Тернопіль з величезними труднощами подолав Скалу

категорія: Футбол | дата: 17 05 2014

У 34-му турі Другої ліги тернопільські муніципали задовольнилися мінімальною перемогою над стрийською Скалою у гостях (0:1).

Попри статус фаворита, ФК Тернопіль у першому таймі виглядав не надто переконливо. Скала нічим не поступалася гостям і відстояла нічию у перші 45 хвилин гри.

У схожому руслі проходив і другий тайм. Проте гості таки зуміли вийти вперед. За фол проти Віталія Богданова у штрафному майданчику Скали арбітр призначив пенальті. Вже традиційно його виконав Сергій Атласюк, який і приніс три очки муніципалам (0:1).

Зазначимо, що крім пропущеного голу футболісти зі Стрия отримали і вилучення. Під завісу матчу другу жовту отримав бомбардир Василь Цюцюра.

Для ФК Тернопіль три очки у матчі проти Скали стали ще одним кроком на шляху до підвищення у класі. Зауважимо, що тернополяни мають високі шанси у наступному сезоні перебувати серед команд Першої ліги.