Про нас
увійти

Василь Івешеш: "Ми поважаємо і до певної міри боїмося Скалу"

категорія: Футбол | дата: 17 05 2014
Василь Івешеш:

Напередодні поєдинку ФК Тернопіль у Стрию проти місцевої Скали головний тренер муніципалів Василь Івегеш розповів клубній прес-службі про останні новини з табору команди.

— Як ФК Тернопіль готувався до поєдинку зі Скалою?

— Як такої, цілісної підготовки у нас не було. Одна частина команди тренувалася в Тернополі, а інша — тільки у четвер, 15 травня, ввечері приїхала з Запоріжжя, де в складі студентської команди ФК Тернопіль-Педніверситет захищала честь вузу на фінальній частині чемпіонату України серед команд ВНЗ. Фактично разом колектив зміг зібратися лише на передматчевому тренуванні.

— Чи матимете проблеми зі складом, адже відомо, що травмований основний форвард команди Богдан Семенець?

— На сьогодні час така проблема дійсно є. На передматчевому тренування оцінимо рівень готовності Семенця, як і інших гравців до матчу в Стрию, відповідно приймемо рішення, які виконавці гратимуть зі Скалою.

— Якою буде тактика команди на звітний поєдинок?

— Граючи на виїзді, діятимемо від оборони. Головне — не пропустити, а свій шанс у атаці ми матимемо.

— На Вашу думку, поєдинок у Стрию буде ключовим у плані здобуття тернопільською командою путівки до першої ліги?

— У разі позитивного результату в Стрию, ФК Тернопіль на 40% гарантуватиме собі вихід до Першої ліги.

— Як оцінюєте рівень суперника?

— Ми поважаємо і до певної міри боїмося Скалу, адже знаємо, що це бойова команда, яка в поєдинках з нами бореться з першої і до останньої хвилини. До того ж у Другій лізі саме ФК Тернопіль і Скала залишилися єдиними командами з Західного регіону України, відповідно матч між нами набуде статусу західноукраїнського дербі. Переконаний, що поєдинок у Стрию буде цікавим та безкомпромісний, а переможе у ньому сильніший.

— Коли команда виїздить до Стрия?

— Зранку в день поєдинку поснідаємо в Тернополі і о 10.30 візьмемо курс на Стрий. Кілька годин займе переїзд на Львівщину, а вже о 16.00 арбітр дасть свисток про початок матчу.

Джерело: ФК Тернопіль

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook