Про нас
увійти

Скала – ФК Тернопіль. Анонс матчу

категорія: Футбол | дата: 17 05 2014
Скала – ФК Тернопіль. Анонс матчу

Муніципальний футбольний клуб Тернопіль у 34-му турі Другої ліги може зробити собі подарунок до 7-ї річниці створення, обігравши в гостях стрийську Скалу.

17 травня. Стрий, стадіон "Сокіл". 16.00

Скала – ФК Тернопіль

Остання зустріч — 4 жовтня 2013 року. Друга ліга, ФК Тернопіль – Скала 2:0

Фактор слабшого

Футбольний клуб Тернопіль у попередньому турі участі не брав. Новокаховська Енергія подарувала тернополянам незапланований відпочинок, не приїхавши на матч через фінансову скруту. Проте тренерам та кільком футболістам довелося зіграти у фіналі студентської ліги, де виступає структурна команда Тернополя – Тернопіль-Педуніверситет. У підсумку Василь Івегеш та його студенти привезли із Запоріжжя бронзові нагороди.

У турнірній таблиці Другої ліги ФК Тернопіль доволі комфортно почувається серед групи лідерів і цілеспрямовано рухається до Першої ліги. Інша справа, що команда Івегеша не завжди вдало грає на виїзді, а особливо проти слабших команд. Хоча Скала і перебуває далеко за межами лідируючої зони, але сюрпризів від молодих стриян очікувати можна.

Працювати і працювати

Стрийська Скала цього року відверто розчаровує своїх вболівальників. Ще у попередньому сезоні стрияни перебували у верхній частині турнірної таблиці, а тепер — міцно засіли внизу.

Проте у футболках Скали восновному виступають молоді та недосвідчені футболісти. Тому сподіватися на успішні результати тренерському штабу не доводиться. Щоб досягти результату цим гравцям потрібно бодай кілька років "обкатуватися" у Другій лізі, а далі клуб може ставити завдання підвищитися у класі.

Результати Скали говорять самі за себе — останнє місце у турнірній таблиці. В попередньому турі стрийські футболісти були нещадно биті у Києві: 5:0 від Оболонь-Бровар.

Прогноз

Завдання у ФК Тернопіль на гру буде просте — набрати три очки. Хоч Скала і є аутсайдером ліги але недооцінювати цю команду не можна.

Прогноз sports.te.ua 0:2

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook