Про нас
увійти

"Кримські вболівальники дружелюбно віднеслися до Ниви…"

категорія: Футбол | дата: 29 04 2014

Віце-президент Титана Андрій Догадов прокоментував UA-Футбол ситуацію, що склалася з тернопільською Нивою, яка не зуміла вчасно дістатися до Армянська на календарний матч національного чемпіонату Першої ліги. Нагадаємо, що три футболісти команди гостей так і не зуміли потрапити на Кримський півострів .

— Вважаю, що проблеми собі Нива створила сама. З керівництвом клубу я особисто спілкувався протягом тижня, пояснював, що для перетину кордону необхідно мати паспорти. Все. У однієї людини не було паспорта зовсім, ще у одного не було фотографії, яка повинна бути вклеєна в 25 років. Зі свого боку ми намагалися допомогти, щоб їх все одно пропустили. Кримський кордон вони подолали, а далі їх не пропустили. Є таке законодавство при перетині будь-якого кордону.

З Нової Каховки в Армянськ тернопільська Нива їхала на нашому автобусі в супроводі міліції, також надавали готель. Точно також команду відвезли і назад. Тобто повністю, по максимуму, ми зі свого боку зробили все можливе.

До цього до нас приїжджали охтирський Нафтовик і краматорський Авангард без проблем. Їх також всі паспорти взяли і всіх пропустили. Ви, якщо сідаєте на поїзд, перевіряєте, щоб у всіх були документи. Але футболісти іноді чомусь забувають.

Наші вболівальники також дружелюбно поставилися до Ниви. Ніяких провокацій і зайвих висловлювань не було. Ми граємо в чемпіонаті України. Грали і граємо.

Нагадаємо, що Нива подала скаргу до КДК ФФУ з вимогою анулювати результат матчу з Титаном, який завершився перемогою армянців 1:0.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook