Про нас
увійти

Ільющенков: "Здійснилася моя мрія..."

категорія: Футбол | дата: 08 08 2011
Ільющенков:

Саша у команді зовсім недавно, а тому кореспондент сайту karacool.com.ua не особливо завантажував його запитаннями. 

Розпочали розмову про матч молодіжного складу "Карпат", який завершився з рахунком 4:1 на користь "Динамо" із Києва.

- Як тобі гралося би сьогодні, якби ти стояв у воротах?

 - Сказати важко, все б залежало від самої гри, як гра би пішла...

- У другому таймі багато пропустили. Важко було на воротах стояти твоєму партнеру? (Львівяни першими забили, а всі чотири голи пропустили у другому таймі.)

 - Важко було, тому що в другому таймі ми були у меншості, та й певна втомленість відчувалась у кінці матчу. (Останні 30 хв. матчу львівяни зіграли вдесятьох через вилучення свого гравця)

- Багато було змін у твоєму житті за останній період. Яким був переїзд у Львів, які емоції?

 - Я дуже радий і щасливий своїм переїздом у Львів. Мені дуже приємно працювати у цьому клубі і можна сказати, що це мрія багатьох футболістів, з якими я граю та спілкуюся і я радий що в мене це здійснилося.

- Після "Ниви" ти пограв у "Енергетику"...

 - Так, зіграв двадцять ігор.

- Як потрапив у Львів?

 - Агент подзвонив, сказав, що зацікавились мною у Львові. Я зїздив на оглядини, все пройшло успішно і мені запропонували перехід у "Карпати".

 - Що можеш сказати про свій матч за "Карпати"?

 - Та що тут сказати...

  (Той матч був невдалим, але і перед тим за відсутності Олександра був розгромний рахунок 1:8 від "Шахтаря", і сьогодні - 1:4. Загалом молодіжний склад "Карпат" виглядає аж надто молодіжним, щоб успішно протистояти зокрема Карлосу Корреа чи Артему Кравцю, що сьогодні вийшли за "Динамо", тож справа мабуть не лише у воротарях і нам не видаються трагедією ці, сподіваємося, тимчасові невдачі "карпатської" молоді. - коментар karacool.com.ua)

- Що залишилося з тернопільського періоду? Він у тебе був досить тривалим, хоч у Ниви був у першій лізі нелегкий сезон... Чи цікавишся своїм колишнім тернопільським клубом?

 - Звичайно, цікавлюся. Що тут говорити. Це моя рідна команда, в яку я потрапив у 17 років, в якій виріс, яка мені дала надію на зростання, перспективу та хорошу карєру... Тож залишилося з тернопільського періоду дуже багато.

- Знаєш про останні зміни у тернопільській команді?

 - Так, я знаю, дай Бог, щоб усе було добре надалі і бажаю "Ниві" перемог.

- Звичайно ще мало часу проведено у "Карпатах". Чи відчуваєш якісь позитивні зміни, підвищення професійного рівня?

 - Ще рано про це говорити, мало часу пройшло. Ці питання швидше до тренера, я працюю, стараюсь, виконую усі необхідні обсяги тренувального процесу...

- Наскільки реально зараз для тебе вийти в головному складі? Чи є якісь цілі?

 - Ну ціль завжди ставиться, навіть на наступний день. Як воно буде - я цього не знаю. Може це статися завтра, післязавтра, а може - через рік. Все залежить від форми, від ситуації. Та від тренера - він все бачить і вирішує.

- Як тобі Львів, зручне місто для контактів з сімєю, близькими людьми?

 - Львів все таки ближче ніж Бурштин додому і до любимої людини.

 - Тоді приїжджай при нагоді на матчі "Ниви", будемо раді побачити тебе у Тернополі.

 - Обовязково.

Тренер молодіжного складу львівських "Карпат" про Олександра Ільющенкова:

  - А що тут говорити. Якщо у нього підписано контракт з головною командою, значить потрібен команді, значить розраховуємо на нього. Футболіст ще молодий, 1990 року, здібний і перспективний. Хоча, з такими даними як у нього за цей час вже можна було б грати і "під першим воротарем".

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook