Про нас
увійти

Михайло Дунець: "Таке враження, що ми грали у чужому чемпіонаті"

категорія: Футбол | дата: 28 04 2014
Михайло Дунець:

Тренер ФК Нива Михайло Дунець був одним із тих, хто пережив поїздку на матч 25-го туру FAVBET Ліги1 до Армянська. Офіційному сайту клубу Михайло Михайлович розповів усі подробиці поїздки на кримський півострів.

— Команда прибула за день до матчу та оселилася у Новій Каховці, що розташована приблизно за 90 кілометрів від Армянська, — розпочав розповідь Михайло Дунець. — Об 11.30 26 квітня клубний автобус Ниви вирушив у напрямку кордону з Кримом. На українській стороні спостерігалася велика черга з автомобілів, але наш автобус прикордонники швидко пропустили і ми направилися до тепер уже російського кордону. Там нас зустрів автобус наданий кримською командою, але представників Титану чи місцевої Федерації футболу у ньому не було. Нас зустрічав лише водій.

Одразу ж розповім, що ПФЛ у листі з рекомендаціями щодо перетину кордону з Кримом чітко вказала, що для поїздки на матч нам потрібен лише список футболістів з вказаними номерами паспортів. За усіма правилами наш клуб такий список склав щоб передати прикордонникам. Проте їх це не влаштувало і вони почали вимагати у нас паспорти та надали на заповнення міграційні картки. Забравши документи у всіх членів команди, російські прикордонники утримували нас на кордоні впродовж 2,5 години. При цьому футболістам не дозволяли виходити з автобуса далі, ніж на 2-3 метри. Навіть у туалет не випускали.

Підсумок нашого очікування знають вже усі: трьох футболістів з незрозумілих причин не пропустили далі і вони були змушені повернутися у Нову Каховку. А тепер уявіть, що перед відповідальною грою гравці впродовж 2,5 години просиділи у автобусі у шалену спеку. Чи буде у них бажання після цього виходити на футбольне поле і ще сподіватися на результат? Мені здається, що аж ніяк. Дехто із гравців спершу навіть не хотів виходити на поле.

Порушення регламенту ми спостерігали і під час проведення матчу. Ми ж виступаємо в українському чемпіонаті, а чому тоді під час гри на стадіоні не було українського прапора? Всюди майоріли лише триколори. Таке враження, що ми грали у чужому чемпіонаті.

Проте на цьому наші пригоди не завершилися. Зауважу, що всю дорогу туди і назад нас супроводжували російські автомобілі з такими ж російськими міліціонерами. На зворотньому шляху автобус з нашою командою теж протримали на кордоні 2 години. Знову у нас повідбирали документи і змусили очікувати у автобусі. У цей час повз наш транспорт проходило чимало агресивно налаштованих бойовиків у масках та з автоматами. А дехто навіть зробив кілька пострілів поблизу футболістів.

Фактично ми стали учасниками бойових дій. Я ввжаю, що це знущання над футболом. Те, що пережили ми, недопустимо у сучасному футболі. Всі норми та гарантії безпеки були порушені — констатував Михайло Дунець.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook