Про нас
увійти

Василь Івегеш: "Футболістам казав — якщо хочете на свята, що на свята була солодка паска і хороший настрій — треба перемагати"

категорія: Футбол | дата: 19 04 2014
Василь Івегеш:

Наставник Тернополя Василь Івегеш поділився після гри своїми враженнями про тріумфальний поєдинок його команди проти черкаського Славутича (перемога 1:0).

— Після провальної гри з Арсеналом, як вдалося налаштувати команду на Славутич?

— Знаєте, якби ви ще до цих двох поєдинків поговорили з хлопцями, і запиталися — в якої команди ви хочете більше виграти, в Арсеналу чи в Славутича — відповідь була би однозначною. Ми всі прекрасно розуміли, що сьогодні нас чекав бій не за три, як це було з Арсеналом, а за всі шість очок. Відтак налаштування було відповідним. І хочемо сказати, що сьогодні ми зробили подвиг! Ми лише можемо по-доброму позаздрити черкаській команді, у якої для того, щоб показати результат є всі умови — і зарубіжні збори, база, автобус. Окрім того, приїхавши після попереднього матчу ми мали дуже неприємну розмову з нашим керівництвом, яке цілком логічно було невдоволеним результатом у Білій Церкві, тож хотілося ще раз довести, що ми таки команда.

— Когось можете виокремити у команді?

— Всіх без винятку. Сьогодні вся команда показала, чого вона достойна. Всі відіграли на одному, високому рівні, тож виділяти когось окремо недоречно.

—  Можна сказати, що ця перемога — подарунок уболівальникам на Великдень?

— Я ще до гри футболістам казав — якщо хочете на свята, що на свята була солодка паска і хороший настрій — треба перемагати. Звичайно, це наш подарунок, тим паче цього разу зійшлись в один день православне та католицьке святкування. Тож від імені нашого колективу вітаю всіх з наступаючими Великодніми святами!

За матеріалами ФК Тернопіль

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook