Про нас
увійти

Майбутні зірки українського футболу навчаються у школі №30

категорія: Футбол | дата: 17 01 2012
Майбутні зірки українського футболу навчаються у школі №30

16 січня 2012 року о 13.00 год. у приміщенні ТЗОШ №30 (м. Тернопіль, вул. Калинова,46, мікрорайон "Пронятин") відбулося урочисте нагородження шкільної команди, яка посіла І місце у новорічно-різдвяному турнірі з міні-футболу серед збірних команд загальноосвітніх навчальних закладів міста.

— Нам надзвичайно це приємно. Ще п’ять років тому цієї школи навіть не було в заявці на такі турніри. Минулого року ми вибороли 2 місце. А цього року хлопці показали, що вони найкращі, — заступник директора школи та тренер ФК Тернопіль Василь Івегеш.

На думку тренера, серед цих юнаків є багато перспективних хлопців, які можуть в майбутньому показати високі результати. Усі гравці команди, а це учні 10-11 класів, сьогодні отримали грамоти та медалі.

— Це був дуже важкий і відповідальний турнір для нашої школи. Всі старалися щоб здобути перемогу: гравці, вчителі, тренери. Всі команди були сильними. Але мабуть найважче було грати у фіналі з командою ЗОШ№26. Але нам вдалося перемогти 2-1, — розповів капітан команди Денис Чесановський.

Новий кубок зайняв чільне місце серед спортивних нагород нагород здобутих учнями ТЗОШ №30, повідомляє Погляд.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook