Тернопільські ветерани виграли чемпіонат області з міні-футболу

категорія: Футбол | дата: 18 04 2014

12 квітня на майданчику зі штучним покриттям Тернопільського міського стадіону відбулась фінальна частина чемпіонату Тернопільської області з міні-футболу серед ветеранів.

Чемпіоном області стала досвідчена команда Ветеран-Креатор-Буд з Тернополя. Друге місце посіла команда Козови Ветеран-2010, третє — Ветеран Теребовля.

Команди нагороджені кубками та грамотами Тернопільської обласної Федерації футболу. Також пам'ятними призами відзначені і кращі гравці команд.

У команді чемпіонів кращим визнано Автанділа Гвіанідзе, в команді Козови Василя Вітрового, у Теребовлі — Зеновія Яворського. Нагадаємо, що і кубок області також виграла команда ветеранів Тернополя.

Нагородження проводили Голова Тернопільської обласної федерації футболу,Віце-президент ФФУ В.Мариновський та виконавчий директор ТОФФ О.Мамус.