Про нас
увійти

Мілетій Бальчос: "Я гарантую всебічну підтримку тернопільському футболу"

категорія: Футбол | дата: 12 04 2014
Мілетій Бальчос:

Під час відрядження до західної України президент ПФЛ Мілетій Бальчос відвідав не тільки ФК Буковина, що у Чернівцях, а й завітав до футбольних клубів-земляків Нива та Тернопіль з однойменного міста.

У ході перебування на Тернопільщині Мілетій Бальчос поспілкувався з губернатором області Олегом Сиротюком та мером міста Сергієм Надалом з питань розвитку футболу, зокрема обговоривши проблемні питання функціонування обох клубів. Як відомо, ФК Нива останнім часом переживає не найкращі свої часи, зіткнувшись із фінансовими труднощами, що значним чином вплинули на роботу всього клубу загалом.   

— Як виходець з Тернопільщини, не можу залишатися осторонь проблем, що з ними стикаються клуби, тому, з метою стабілізації ситуації та усунення негативних моментів, вважаю за необхідне проводити зустрічі на місцях із залученням якомога більш широкого кола осіб. Протягом майже години я спілкувався з паном Сиротюком на предмет Ниви, обговоривши не тільки проблему фінансування у необхідному обсязі, а й питання моделі управління, що наразі практикується у клубі. Як і Буковині, я запропонував переглянути існуючі засади менеджменту та перетворити клуб на акціонерне товариство. У цьому разі структура не буде настільки залежна від фінансового  становища одноосібного власника, а зможе певним чином маневрувати у сенсі фінансового забезпечення. Нива — серйозний бренд, яка разом із Тернополем створюють здорову конкуренцію іншим регіонам України, де, у кращому випадку, є хоча б один клуб. Тому, на моє переконання, власники клубу, представники громади Тернополя, комерційних структур та влади — як місцевої, так і обласної — мають поєднати зусилля у контексті збереження обох клубів у складі ПФЛ. Крім цього, залучивши до співпраці громаду міста та області, клуб відчуватиме більшу відповідальність перед уболівальниками як за результати виступів, так і за фінансову складову. А представники громади, у свою чергу, будуть також відчувати свою причетність та мати право контролю за діяльністю клубу та зможуть брати участь в управлінні ним. Зі свого боку, я гарантую всебічну підтримку тернопільському футболу у сенсі надання будь-яких консультацій та допомоги, — зазначає президент Ліги.

— Більше того, за словами очільника області, в результаті попередньої домовленості, одна з комерційних організацій висловила бажання підтримати Ниву та отримати статус титульного спонсора. Тепер стосовно звернення до Адміністрації ПФЛ щодо клопотання про перенесення матчу з Авангардом. Я був на постійному телефонному зв’язку із президентом краматорського клубу Олександром Большаковим, який запевнив мене, що ситуація у місті спокійна, ніяких екстремістських дій не спостерігається. Тобто, клуб гарантував повну безпеку тернопільським футболістам, тренерському штабу та супроводжуючим команду працівникам. Переговоривши із командою Ниви, стало зрозуміло, що бажання не виїжджати на матч полягає у дещо іншій площині — фінансовій. У ході бесіди все ж таки вдалося переконати хлопців у необхідності виїзду на календарний матч, і добре, що вони з розумінням та відповідальністю поставилися до нашого прохання. Тому матч відбудеться у термін згідно із календарем змагань, тобто, 12 квітня 2014 року, — розповів Мілетій Бальчос.

— Що ж стосується  ФК Тернопіль, то мені б хотілося висловити вдячність міському голові Сергію Надалу, який водночас є почесним президентом клубу і багато часу приділяє його діяльності, вирішуючи проблеми, зокрема в частині залучення фінансових коштів. Взагалі, ті питання, що стосуються побудови менеджменту обох клубів, обговорено і з Олександром Мирославовичем, і з Сергієм Віталійовичем. Крім цього, під час бесіди ми дійшли спільної думки щодо питання розвитку масового та дитячого футболу на Тернопільщині як основи утворення міцної бази для укріплення позицій професіонального футболу, адже підготовка власних резервів є основою для виховання патріотизму у футболістів та команд. У підсумку скажу, що губернатор області й міський голова відчувають власну відповідальність за розбудову спорту, футболу зокрема, адже це є  важливою складовою соціального розвитку усього регіону.  

Джерело: ПФЛ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook