Про нас
увійти

Президент ПФЛ: "У ФК Тернопіль досить хороша перспектива"

категорія: Футбол | дата: 11 04 2014
Президент ПФЛ:

Президент Професіональної футбольної ліги України Мілетій Бальчос залишився задоволеним від зустрічі з міським головою Тернополя, почесним президентом ФК Тернопіль Сергієм Надалом та керівниками структурних підрозділів клубу. Про це він розповів у короткому бліц-інтерв’ю під час футбольного матчу студентських команд Тернополя та Кам’янець-Подільського.

Під час робочої поїздки на Тернопільщину Мілентій Бальчос мав можливість порівняти, як працюють два тернопільські клуби — ФК Тернопіль та Нива, і визнав, що муніципали в плані менеджменту та маркетингу нині в кращому становищі.

— У мене відбулася зустріч з міським головою Тернополя Сергієм Надалом. Ми детального обговорили всі, як проблемні питання, так і вже вирішені. Не хотілося б вдаватися в деталі нашої з мером розмови, але скажу одне — порядок роботи менеджменту клубу організований на досить високому рівні і клуб в цьому плані набагато попереду, ніж ФК Нива. Тобто, основне питання яке має бути присутнє в двох тернопільських клубів — це менеджмент і нормальний маркетинг. На жаль, у плані маркетингу в ФК Нива не всі питання вирішенні, більше того, він практично відсутній на відміну від ФК Тернопіль. На фоні ФК Нива я можу сказати, що у ФК Тернопіль досить хороша перспектива, — зазначив Мілентій Бальчос.

За матеріалами ФК Тернопіль

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook